Kryminałki: Coraz więcej miękkich narkotyków w regionie

Janów Podlaski: Oszust z powiatu łukowskiego kupuje bydło z odroczonym terminem płatności a następnie zrywa kontakt. // Biała Podlaska: Mieszkaniec miasta oszukany na portalu olx.pl . Stracił 150 zł. // Wisznice: 63 letni bimbrownik. // Międzyrzec Podlaski: Krzak konopi indyjskiej w miejscu zamieszkania 22 latka. // Biała Podlaska: Białorusinka straciła portfel a w nim blisko 2.000 zł gotówki. // Koszoły: Mieszkanka miejscowości oszukana na stronie internetowej z obuwiem sportowym. Straciła blisko 180 zł. // Biała Podlaska: Marihuana w mieszkaniu 34 latka. // Biała Podlaska: 23 latek zatrzymany za posiadanie marihuany.

09 marca 2018 r., GMINA JANÓW PODLASKI
Przedsiębiorca z powiatu łukowskiego oszukał mieszkańca gminy Janów Podlaski w ten sposób, że z odroczonym terminem płatności zakupił od niego bydło. Po odebraniu bydła oszust odstąpił od uregulowania należności w wysokości 7.524,24 złotych i zerwał kontakt z pokrzywdzonym.

09 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Kolejowa
W piątek bialska komenda przyjęła zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznana osoba wystawiła na sprzedaż na portalu internetowym OLX.pl kartę graficzną do komputera, za którą zgłaszający z Białej Podlaskiej zapłacił 150 złotych. Pomimo to pokrzywdzony do chwili obecnej nie otrzymał podzespołu komputerowego.

09 marca 2018 r., GMINA WISZNICE
Kryminalni z Wisznic realizując materiały własne ustalili, że 63-latek z gminy Wisznice trudni się wyrobem alkoholu bez wymaganego zezwolenia. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych zajmowanych przez mężczyznę policjanci ujawnili i zabezpieczyli aparaturę do produkcji i 7 litrów wytworzonego przy jej pomocy alkoholu.

09 marca 2018 r., GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI
Kryminalni z Międzyrzeca Podlaskiego na podstawie materiałów własnych ustalili, że 22-latek z Międzyrzeca Podlaskiego wbrew przepisom ustawy uprawia konopie indyjskie. W wyniku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do mężczyzny policjanci ujawnili i zabezpieczyli jeden krzak konopi indyjskich.

10 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Terebelska
Nieznana osoba w jednym z bialskich sklepów ukradła pozostawiony przez pokrzywdzoną na ladzie sklepowej portfel, w którym znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w różnych walutach. Pokrzywdzona będąca obywatelką Republiki Białorusi oszacowała poniesione straty na kwotę 1.964 złote.

03 marca 2018 r., KOSZOŁY
W sobotę wisznicki komisariat przyjął zawiadomienie o oszustwie internetowym. Nieznana osoba na stronie internetowej z obuwiem sportowym wystawiła na sprzedaż buty marki Nike Air Max, za które zgłaszająca zapłaciła 179,99 złotych. Pomimo to pokrzywdzona nie otrzymała zakupionego obuwia.

09 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Królowej Jadwigi
Bialscy kryminalni na podstawie materiałów własnych ustalili, że 34-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej posiada marihuanę. 34-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W trakcie przeszukania pomieszczeń mieszkalnych zajmowanych przez mężczyznę policjanci ujawnili i zabezpieczyli 11,4 grama marihuany.

10 marca 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
Bialscy kryminalni zatrzymali 23-latka z Białej Podlaskiej, który posiadał przy sobie niewielką ilość marihuany.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *