Reklama

Dzień Kobiet w Terespolu (galeria)

„Na sportowo” i „Artystycznie” spędzały Dzień Kobiet w Terespolu mieszkanki miasta i okolic. Gorąco było tego dnia w Miejskim Ośrodku Kultury na hali sportowej, a nastrojowo w Restauracji Galeria Smaków.

„Na sportowo” panie mogły skorzystać z zajęć otwartych Cardio Dance lub też wziąć udział a na pewno kibicować podczas meczu piłki nożnej kobiet. W przerwie meczu i po jego zakończeniu z pokazami wystąpił zespół taneczny FLESZ Dance i FLESZ Dance Company. A jeśli komuś nie odpowiadała piłka nożna terespolski MOK zaproponował też mecz piłki siatkowej tylko dla kobiet.

Równie ciekawie zaplanowano artystyczne wydarzenia w Galerii Smaków. Począwszy od tego, że można było skorzystać z darmowych porad kosmetycznych, zdrowotnych, dokonać zakupów na stoisku z biżuterią i wziąć udział w warsztatach foamiranu.

Panie z Terespola z uwagą wsłuchiwały się w prelekcję ,,Aktywność – źródło kobiecej mocy”. A zaraz potem zaproponowano płci pięknej spektakl teatralny ,,O matko z córką”. Była też loteria i wręczenie upominków. Na koniec koncert zespołu BREVIS.


materiał: Radiobiper Terespol
temat: MOK Terespol / Galeria Smaków w Terespolu / Dzień Kobiet
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama