XIV edycja Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego miała miejsce w dniu 2 marca 2018 roku. Organizatorem przedsięwzięcia jest Dyrektor Technikum i Branżowej Szkoły I Stopnia Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Białej Podlaskiej – Henryk Zacharuk. Temat przewodni tegorocznego konkursu wpisany został w hasło: ,,Czerwień króluje, rozbudza zmysły, inspiruje…‘’. Nadzór nad przebiegiem konkursu objęła Anna Kowalik. Dziś opis konkursu, wyniki i fotorelacja a już niebawem FILM!
Zgodnie z czternastoletnią tradycją organizowana przez bialski ZDZ impreza ma charakter konkursu, którego celem jest wyłonienie najciekawszego pomysłu, profesjonalizmu w wykonaniu oraz promowanie młodych, utalentowanych adeptów sztuki fryzjerskiej. Od lat świetnie konkurs prowadzą – Anna Chmiel i Wiktor Laszuk.
Wyniki XIV edycja Międzyszkolnego Konkursu Fryzjerskiego
I. miejsce: Ksienia Szafranskaja (Brzeski Państwowy Koledż Sfery Obsługi),
II miejsce: Martyna Moskal (Technikum ZDZ w Białej Podlaskiej),
III miejsce: Bartosz Czubak (Technikum ZDZ w Wyszkowie)
Wyróźnienia:
I wyróżnienie: Marina Aleksandrowa (Brzeski Państwowy Koledż Sfery Obsługi),
II wyróżnienie: Monika Stefaniuk (Technikum ZDZ w Białej Podlaskiej),
III wyróżnienie: Monika Kulisz (Branżowa Szkoła I Stopnia ZDZ w Lublinie),
IV wyróżnienie: Magdalena Kowal (Technikum ZDZ w Tomaszowie Lubelskim),
V wyróżnienie: Oksana Roman (Branżowa Szkoła I Stopnia ZDZ w Chemie),
VI wyróżnienie: Wiktoria Łygan (Technikum ZDZ w Zamościu),
VII wyróżnienie: Angelika Czerwonka (Technikum ZDZ w Kraśniku)
Nagroda prezesa:
Gabriela Denisiuk (Branżowa Szkoła I Stopnia ZDZ w Białej Podlaskiej)
Nagroda dyrektora Henryka Zacharuka:
Paulina Derlukiewicz (Technikum ZDZ w Białej Podlaskiej)
Wouczery:
Sandra Golanko (Technikum ZDZ w Białej Podlaskiej),
Aldona Gołdys (Technikum ZDZ w Wyszkowie)
Staż:
Paulina Tabor (Technikum ZDZ w Hrubieszowie)
Konkurs nie istniał by bez sponsorów, a tych z roku na rok przybywa, już cenne nagrody stają się coraz bardziej wartościowe i prestiżowe.
Oto tegoroczni sponsorzy:
1. Firma POLWELL z Bydgoszczy reprezentowana dziś przez prezesa Krzysztofa Królikowskiego
2. Sklep Jubilerski ,,Karat” – Antonina Wieliczko
3. Sklep z biżuterią Zakątek Błyskotek – Karolina Antonowicz
4. Teresa Uścimiuk z Firmy Reklamowej TESS
5. Jacek Lewkowicz z KINA MERKURY
6. Eugeniusz Mazur ze SPOŁEM
7. Barbara Bielińska z KWIACIARNI Z PASJĄ
8. Mariusz Suszczyński POGOTOWIE POWYPADKOWE
9. Mirosław Szandecki i Sławomir Marczuk z Firmy MIREX
10. Katarzyna Tokarska Studio Fryzur LALKA
11. Agnieszka Torenc – Jastrzębska SKLEP VENUS
12. Krystyna Wrzaszcz DECORA
13. Adam Siliwoniuk DREWIT
14. Tomasz Trojan ARTSTAL
15. Agnieszka Hulist-Żurek Gabinet Kosmetyczny
16. Hairmate Warszawa
17. Marta Płandowska Sklep NEO
18. Agnieszka Jakoniuk z ROMET
19. Anna Kowalik z Salonu Fryzjerskiego ANNA
20. Małgorzata Wróblewska – Wiceprezes Zarządu Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Lublinie
21. Henryk Zacharuk – Dyrektor Szkół ZDZ w Białej Podlaskiej
Dekoracje stworzyło Studio dekoracji i aranżacji Carmen Flor Małgorzaty Bielińskiej – Golczewskiej.
Marcin Zabielski ze STUDIO LIGHT ufundował piękną dekorację światłem.
Uczniowie biorący udział konkursie:
Z Brzeskiego Państwowego Koledżu Sfery Obsługi przyjechały:
– Ksienia Szafranskaja i Marina Aleksandrowa wraz z opiekunem Mariną Buldyk
Technikum w Kraśniku:
– Karolina Franc i Angelika Czerwonka wraz z opiekunem Sylwią Stanisławek
Technikum w Białej Podlaskiej:
– Sandra Golanko, Martyna Moskal i Klaudia Pawelec wraz z opiekunem Katarzyną Kroszczyńską
Branżową Szkołę I Stopnia w Białej Podlaskiej:
– Gabriela Denisiuk pod opieką Elżbiety Zieniewicz
Technikum w Hrubieszowie:
– Paulina Tabor opiekun Jadwiga Tucka
Technikum w Białej Podlaskiej:
– Paulina Derlukiewicz, Monika Stefaniuk i Paulina Rozmysł opiekun jest Anna Kowalik
Technikum w Zamościu :
– Marlena Gradziuk, Kinga Brożek, Wiktoria Łygan opiekun jest Justyna Rząd
Technikum w Lublinie:
– Marcelina Namięta pod opieką Sylwii Mazurek
Branżowa Szkoła I Stopnia w Lublinie:
– Monika Kulisz od opieką Haliny Bilskiej
Technikum w Tomaszowie Lubelskim:
– Natalia Czapla pod opieką Katarzyny Lipniewskiej
– Magdalena Kowal i Elżbieta Kosonoga pod opieką Renaty Sokołowskiej
Branżową Szkołę I Stopnia w Chełmie:
– Oksana Roman opiekun Anna Sudrawska
Technikum i Liceum w Wyszkowie :
– Bartosz Czubak, Aldona Gołdys, Natalia Wójcik pod opieką Kingi Bralewskiej i Małgorzata Napiórkowskiej
Konkursowe zmagania fryzjerskie oceniało Jury:
Beata Czeczuk,
Antonina Wieliczko,
Elżbieta Zieniewicz,
Marina Buldyk,
Anna Kowalik – przewodnicząca Jury
Część artystyczna która umilała oczekiwania na werdykt:
Zuzia Janik i Bartek Peszuk z BCK, szkoła tańca BOOGIE TOWN, Lilianna Litwiniuk i Aneta Kaliszuk gimnastyka ze wstążką. Układ taneczny przygotowała Edyta Tarantowicz, artyści z Brzeskiego Państwowego Regionalnego Centrum Młodzieżowej Twórczości, grupa medialna FORTE oraz goście Grupy: Bartek Sawicki i Adrian Litewka.
[foogallery id=”79726″]
materiał: Radiobiper Biała Podlaska
temat: Technikum i Branżowa Szkoła I Stopnia Zakładu Doskonalenia Zawodowego im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w
Białej Podlaskiej
tekst: Gabriela Sosnowska ZDZ / Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki