Reklama

Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze w OSP Sławacinek Stary (film)

W dniu 10 lutego 2018 r. w jednostce OSP w Sławacinku Starym odbyło się Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze   (gm. Biała Podlaska).  Na zebraniu m.in. odwołano stary Zarząd i jednocześnie powołano nowy. Pałeczkę prezesa przejął Piotr Oskwarek. Minutą ciszy uczczono dotychczasowego prezesa Mariana Oskwarka.

 

– W całym kraju odbywają się takie zebrania, miesiąc styczeń i luty to właśnie spotkania sprawozdawcze, gdzie spotykają się strażacy i podsumowują swoje działania, ale też wyznaczają cele na przyszłość. Chciałbym, aby we wszystkich jednostkach była taka wartość, taka dyscyplina, takie poświęcenie i chciałbym bardzo serdecznie wszystkim podziękować strażakom za ich aktywność – powiedział na zebraniu wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk.


materiał: Radiobiper gmina Biała Podlska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Porady Radio Biper: Kto może uzyskać kredyt gotówkowy bez BIK?

Aby wziąć kredyt gotówkowy w banku, zawsze niezbędne jest spełnienie przez klientów kilku warunków. Kluczową kwestię pełni dobra historia kredytowa w BIK oraz brak wpisu w KRD. Oznacza to, że osoby zadłużone, które wciąż spłacają zobowiązania i nie radzą sobie z terminowym uiszczaniem rat, nie mają szans na otrzymanie kredytu bankowego. Co w takiej sytuacji? Z pomocą przychodzą firmy pożyczkowe oferujące kredyt gotówkowy bez BIK. Kto dostanie kredyt gotówkowy?

Czytaj więcej »

Biała Podlaska: Stypendia artystyczne wręczone (film)

Dziś, 22 stycznia, miało miejsce wręczenie stypendiów artystycznych Prezydenta Miasta Biała Podlaska – Michała Litwiniuka. Uroczystość miała miejsce na sali widowiskowej Bialskiego Centrum Kultury w Białej Podlaskiej. Wydarzenie poprowadziła Gabriela Kuc-Stefaniuk rzecznik prasowy Prezydenta Miasta. Poznajmy stypendystów!

Czytaj więcej »

Kryminałki: Areszt za znęcanie się nad żoną

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 45 latek podejrzewany o znęcanie się nad żoną. W miejscu jego zamieszkania policjanci zabezpieczyli dodatkowo broń gazową, na którą nie miał zezwolenia. Mężczyzna zatrzymany został po awanturze domowej, w trakcie której uderzył kobietę oraz groził jej pozbawieniem życia. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Reklama