Reklama

Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze w OSP Sławacinek Stary (film)

W dniu 10 lutego 2018 r. w jednostce OSP w Sławacinku Starym odbyło się Walne zebranie sprawozdawczo – wyborcze   (gm. Biała Podlaska).  Na zebraniu m.in. odwołano stary Zarząd i jednocześnie powołano nowy. Pałeczkę prezesa przejął Piotr Oskwarek. Minutą ciszy uczczono dotychczasowego prezesa Mariana Oskwarka.

 

– W całym kraju odbywają się takie zebrania, miesiąc styczeń i luty to właśnie spotkania sprawozdawcze, gdzie spotykają się strażacy i podsumowują swoje działania, ale też wyznaczają cele na przyszłość. Chciałbym, aby we wszystkich jednostkach była taka wartość, taka dyscyplina, takie poświęcenie i chciałbym bardzo serdecznie wszystkim podziękować strażakom za ich aktywność – powiedział na zebraniu wójt gminy Biała Podlaska Wiesław Panasiuk.


materiał: Radiobiper gmina Biała Podlska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Europejski Zielony Ład

Do 2050 roku Europa ma stać się pierwszym neutralnym dla klimatu kontynentem, przy jednoczesnym zachowaniu przyrody, utrzymaniu zrównoważonego rozwoju gospodarki, poprawie stanu zdrowia i jakości życia obywateli. Plan na trzy nadchodzące dekady zaprezentowała przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.

Czytaj więcej »

Terebela: Magia świąt Stowarzyszenia Terra Bella (galeria)

W dniu dzisiejszym w świetlicy wiejskiej w Terebeli (gm. Biała Podlaska) miał miejsce I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez lokalną społeczność dla lokalnej społeczności. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Terra Bella”, ale jak same przyznają przy dużej pomocy i wyrozumiałości panów, od kilku już tygodni spotykały się aby wykonać świąteczne piękności na wigilijne stoły.

Czytaj więcej »

Reklama