Bialczanka Agnieszka Dragan finalistką konkursu “Człowiek roku 2017”

Bialczanka Agnieszka Dragan przeszła do etapu wojewódzkiego w plebiscycie “Człowiek Roku 2017″ organizowanego przez”Kurier Lubelski” w kategorii   „Działalność społeczna i charytatywna”. Głosowanie finałowe trwa dalej do 2 marca do godziny 20:00, do czego serdecznie zachęcamy.


Pani Agnieszka nie jest związana formalnie z żadną organizacją, nie sprawuje też żadnej funkcji publicznej. Jednak jej zaangażowanie w temat pomocy i wolontariatu na rzecz mieszkańców Białej Podlaskiej został doceniony i wynagrodzony nominacją czytelników Kuriera Lubelskiego w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”. Teraz bialczanka powalczy w ostatnim wojewódzkim etapie plebiscytu. Do tej pory zebrała 1077 głosów zajmując wysoką drugą lokatę. Głosować można dalej, zebrane dotychczas głosy zachowują się i przechodzą do drugiego finałowego etapu. Kobieta o tak dobrym i szlachetnym sercu z pewnością zasługuję na tytuł “Człowieka roku 2017”, wspomóżmy ją swoimi głosami wysyłając SMS pod nr 72355 o treści KLDS.7. 

***

W tym roku konkurs po raz pierwszy podzielony został na cztery kategorie: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. Czytelnicy „Kuriera Lubelskiego” wyłonią laureatów osobno w Białej Podlaskiej, Chełmie, Lublinie i Zamościu oraz we wszystkich powiatach województwa lubelskiego. Zwycięzcy zmierzą się następnie w wielkim wojewódzkim finale.

Gala plebiscytu odbędzie się w marcu w Lublinie, podczas której laureaci tytułu „Człowieka Roku 2017” ze wszystkich miast i powiatów odbiorą statuetki i dyplomy.

Wszelkie informacje o plebiscycie oraz aktualne wyniki znajdują się na stronie internetowej www.kurierlubelski.pl/czlowiekroku

 


materiał: Biała Podlaska miasto
zdjęcie: Agnieszka Dragan

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *