Reklama

Wspólne kolędowanie w Czosnówce (film)

28 stycznia w Kaplicy w Czosnówce odbył się Koncert Kolęd zorganizowany przez Zespół Kaczeńce i Radnego Powiatu Bialskiego Arkadiusza Maksymiuka. Koncert ten był także okazją do świętowania 5-lecia istnienia Zespołu Kaczeńce.

– To dla nas taki szczególny dzień, bo jest to okazja, aby mieszkańcy posłuchali jak śpiewamy, jak inne zespoły śpiewają, aby było jakieś porównanie i konfrontacja. Chcemy, aby przegląd kolęd w Czosnówce na stałe wpisał się i myślę, że nam się to uda – powiedział Arkadiusz Maksymiuk, radny powiatu bialskiego.

Piękne kolędy śpiewały zespoły: “Kaczeńce” z Czosnówki, “Zielona Kalina” z Dubowa, “Macierz” z Ortela Królewskiego, “Studzieńczanie” ze Studzianki, “Tęcza” z Tucznej oraz “Luteńka” z Koszoł.


materiał: Radiobiper Gmina Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Wieści z Unii: Europejski Zielony Ład

Do 2050 roku Europa ma stać się pierwszym neutralnym dla klimatu kontynentem, przy jednoczesnym zachowaniu przyrody, utrzymaniu zrównoważonego rozwoju gospodarki, poprawie stanu zdrowia i jakości życia obywateli. Plan na trzy nadchodzące dekady zaprezentowała przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen.

Czytaj więcej »

Terebela: Magia świąt Stowarzyszenia Terra Bella (galeria)

W dniu dzisiejszym w świetlicy wiejskiej w Terebeli (gm. Biała Podlaska) miał miejsce I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez lokalną społeczność dla lokalnej społeczności. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Terra Bella”, ale jak same przyznają przy dużej pomocy i wyrozumiałości panów, od kilku już tygodni spotykały się aby wykonać świąteczne piękności na wigilijne stoły.

Czytaj więcej »

Reklama