Wydarzenia

Artykuły

Szukaj

Łomazy: Wyniki Otwartego Turnieju Tenisa Stołowego

Otwarty Turniej Tenisa Stołowego w Łomazach rozegrano w dniu 11 lutego. W kategorii do 18 lat zgłosiła się tylko 2 zawodników. Oliwia Czech (Rossosz) pokonała Bartłomieja Kura (Łomazy). Kibicujmy Oliwii, która niebawem weźmie udział w Mistrzostwach Województwa Lubelskiego w Tenisie Stołowym.

W kategorii OPEN emocjonujące zmagania wygrał: Grzegorz Wołowik (Rudno), na II miejscu uplasował się Andrzej Szot (Wólka Dobryńska), III miejsce zajął Kamil Łukaszuk, który stoczył niezwykle wyrównany mecz ze zwycięzcą turnieju, IV miejsce Henryk Dyrda (Biała Podlaska), V miejsce Wiesław Płusko (Biała Podlaska), VI miejsce Zbigniew Burdzicki (Biała Podlaska).
Dyplomy i puchary zwycięzcom turnieju tenisa stołowego wspólnie z Andrzejem Lubańskim wręcza Wójt Gminy Łomazy pan Jerzy Czyżewski, tego dnia druh Jerzy Czyżewski.

Podziękowania dla Czesława i Tymoteusza Lewkowiczów oraz Tomasza Doluka za nieodzowną pomoc organizacyjną oraz Aleksandrze Smarsz, która nienagannie zabezpieczyła logistykę obu turniejów.

Na oba turnieje zapraszam dokładnie za rok – turniej tenisa stołowego zaplanowany został na 9 lutego 2019 r., IX Memoriał im. Damiana Stasiewskiego na 10.02.2019 r.

materiał: Klub Sportowy Niva Łomazy
temat: Łomazy gmina
zdjęcia: Andrzej Lubański Niva Łomazy
tekst: Andrzej Lubański / Leszek Niedaleki
opracowanie: Gwalbert Krzewicki