Kryminałki: Ponad 3 promile alkoholu u 41 letniego kierowcy z gm. Leśna Podlaska

Szóstka: Wyręb i kradzież z prywatnej działki 20 dębów o wartości 1.600 zł. // Woskrzenice Duże: Kradzież 2.600 zł z szuflady kasy sklepowej. // Biała Podlaska: Mieszkanka ulicy Grzybowej oszukana przez firmę z Grzybowa. Za kwotę prawie 3.800 zł zakupiła poprzez internet płytki podłogowe które do dziś nie dotarły do kupującej. // Biała Podlaska: Przywłaszczony pozostawiony w aptece telefon i dokumenty. // Bukowice: Ponad 3 promile u 41 letniego kierowcy z gm. Leśna Podlaska. // Biała Podlaska: Podrobiona umowa kupna sprzedaży BMW. // Łomazy: Zapłon oparów z demontowanych tonerów drukarek. Oparzeń twarzy doznał 30 latek z Włodawy.

 

03 lutego 2018 r., SZÓSTKA
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony, że nieznany sprawca na działce leśnej dokonał wyrębu i kradzieży 20 dębów o szacunkowej wartości 1.600 złotych, na szkodę mieszkańca Międzyrzeca Podlaskiego i mieszkanki Warszawy.

12 lutego 2018 r., WOSKRZENICE DUŻE
Nieznany sprawca wykorzystując nieuwagę pracowników sklepu z szuflady kasy sklepowej ukradł pieniądze w kwocie 2.600 złotych na szkodę mieszkańca gminy Biała Podlaska.

02 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Grzybowa
Wczoraj funkcjonariusze Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie informacji własnych ustalili, że mieszkanka Białej Podlaskiej została oszukana przez firmę z miejscowości Grzybów. Pokrzywdzona kupiła na stronie internetowej tej firmy płytki podłogowe, za które zapłaciła 3.767,60 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru.

12 lutego 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Gabriela Narutowicza
Nieustalony do chwili obecnej sprawca przywłaszczył pozostawiony w aptece telefon komórkowy marki Samsung J5 o wartości 600 złotych oraz dokumenty, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

12 lutego 2018 r., BUKOWICE
Dzielnicowi z Janowa Podlaskiego zatrzymali do kontroli drogowej samochód osobowy marki Opel Vectra, którym kierował 41-latek z gminy Leśna Podlaska. Badanie stanu trzeźwości mężczyzny wykazało, że ma on ponad trzy promile alkoholu w organizmie.

16 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, Pl. Wojska Polskiego
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez 33-latka z gminy Biała Podlaska, że nieznana mu osoba podrobiła jego podpis na umowie kupna – sprzedaży samochodu osobowego marki BMW, a następnie podrobioną umową posłużyła się jako autentyczną.

12 lutego 2018 r., ŁOMAZY
Na terenie przedsiębiorstwa zajmującego się demontażem używanego sprzętu elektronicznego w nieustalony sposób doszło do zapłonu lotnych oparów powstałych w procesie demontażu tonerów, w wyniku czego oparzeń twarzy doznał 30-latek z Włodawy. Mężczyzna został przewieziony do bialskiego szpitala. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Wisznic.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *