Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Finał Powiatu Bialskiego w Siatkówce Dziewcząt Igrzyska Młodzieży Szkolnej, przeprowadzonego w dniu 12.02.2018r. godz. 10.00 – hala Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim. Zawody finansowane ze środków Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej. System gier: – podział na pary gry na krzyż do 2 wygranych sety do 25 pkt.

Puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego oraz awans do rejonu otrzymała drużyna dziewcząt z Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim awans do rejonu w składzie:
Julia Norwa, Łucja Niestoruk, Natalia Łosicka, Julia Węgrzyniak, Iza Chmielewska, Kamila Bernat, Iza Kuźmiuk, Paulina Sitaszczuk. Wszystkie drużyny otrzymały dyplomy. BSZS nie ponosi odpowiedzialności za przekręcone nazwiska zawodników i opiekunów – nieczytelnie wypełnione karty zgłoszenia.

Finał Rejonu w dniu 23.02.2018r godz.10.00 Biała Podlaska ul. Leszczynowa 16.

Przypominamy o obowiązku posiadania listy imiennej zawodników podpisanej przez Dyrektora Szkoły, aktualnej legitymacji szkolnej, kserokopii wpłaty składki członkowskiej.Aktualne zgłoszenie srs. Bialski Szkolny Związek Sportowy dziękuje Dyrekcji Gimnazjum Nr 3 w Międzyrzecu Podlaskim oraz nauczycielom wychowania fizycznego za pomoc w przeprowadzeniu finału.


materiał: Bialski Szkolny Związek Sportowy
tekst zdjęcia: Stanisław Polaczuk BSZS
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *