Reklama

Kozula: Integracyjne Noworoczne Kolędowanie (film)

21 stycznia w Domu Pomocy Społecznej w Kozuli odbyło się doroczne Integracyjne Noworoczne Kolędowanie. Spotkanie zorganizował Zarząd Stowarzyszenia Wsparcia Społecznego „Stokrotka” oraz Wspólnota Domu Pomocy Społecznej w Kozuli w celu integracji rodzin mieszkańców z całą społecznością Domu przy udziale władz samorządowych.

 

– Dzisiaj mieszkańcy mogli zaprosić swoje najbliższe osoby, żeby razem zasiąść do stołu w świątecznym i bardzo rodzinnym czasie. Chcemy pielęgnować więzi rodzinne. Chcemy doświadczać tego i przekazać, jak ważne dla pracy domu pomocy, są właśnie prawidłowe relacje rodzinne, między naszymi mieszkańcami a państwem – powiedziała podczas spotkania Krystyna Czyżewska, dyrektor DPS w Kozuli.

 


materiał: Radiobiper gmina Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Janów Podlaski: W czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Policjant Zespołu Kryminalnego z komisariatu w Janowie Podlaskim, czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Funkcjonariusz zauważył wyjeżdżającego z parkingu kierowcę mercedesa, który jechał całą szerokością jezdni. Na ul. Rybnej uniemożliwił mu dalszą jazdę, przekazując 49-latka mundurowym. Badanie wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo mężczyzna posiada też zakaz prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama