Reklama

Kozula: Integracyjne Noworoczne Kolędowanie (film)

21 stycznia w Domu Pomocy Społecznej w Kozuli odbyło się doroczne Integracyjne Noworoczne Kolędowanie. Spotkanie zorganizował Zarząd Stowarzyszenia Wsparcia Społecznego „Stokrotka” oraz Wspólnota Domu Pomocy Społecznej w Kozuli w celu integracji rodzin mieszkańców z całą społecznością Domu przy udziale władz samorządowych.

 

– Dzisiaj mieszkańcy mogli zaprosić swoje najbliższe osoby, żeby razem zasiąść do stołu w świątecznym i bardzo rodzinnym czasie. Chcemy pielęgnować więzi rodzinne. Chcemy doświadczać tego i przekazać, jak ważne dla pracy domu pomocy, są właśnie prawidłowe relacje rodzinne, między naszymi mieszkańcami a państwem – powiedziała podczas spotkania Krystyna Czyżewska, dyrektor DPS w Kozuli.

 


materiał: Radiobiper gmina Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: Otwarto tymczasowe rondo na Łomaskiej. Straż Miejska poucza! (galeria)

Przypominamy, że u zbiegu ulic Łomaskiej z ul. Kolejową, gdzie poruszamy się już po nowym rondzie, na skrzyżowaniu obowiązuje ruch okrężny o którym informują ustawione znaki. Ponadto stopniowo wprowadzane jest oznakowanie poziome oraz elementy prefabrykowane separujące ruch drogowy. Wykonawca robót informuje, że prace zostaną zakończone 20 stycznia 2020 r.

Czytaj więcej »

Reklama