Kryminałki: 19 letni rozbójnik z Międzyrzca Podlaskiego

Międzyrzec Podlaski: 19 latek z wymuszeniem rozbójniczym. Pod groźbą utraty życia zmusił innego mieszkańca miasta do zastawienia telefonu w lombardzie. Następnie zabrał 100 zł z uzyskanej kwoty. // Biała Podlaska: 32 latka w stanie nietrzeźwości zraniła nożem w twarz 32 letniego mieszkańca miasta. // Międzyrzec Podlaski: Z torebki skradziono portfel z dokumentami. // Wilczyn: Mieszkaniec oszukany na Allegro.pl. Stracił 350 zł kupując podzespoły komputerowe.

 

05 lutego 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
19-latek z Międzyrzeca Podlaskiego dokonał wymuszenia rozbójniczego na mieszkańcu Międzyrzeca Podlaskiego w ten sposób, że grożąc pokrzywdzonemu pozbawieniem życia, zmusił go do zastawienia w lombardzie telefonu komórkowego marki LG K10 o wartości 600 złotych za kwotę 130 złotych, z której zabrał 100 złotych. Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego odzyskali utracony telefon i zatrzymali sprawcę, który oczekuje w policyjnym areszcie na wykonanie czynności procesowych.

05 lutego 2018 r. BIAŁA PODLASKA, ul. Gabriela Narutowicza
32-latka bez stałego miejsca zamieszkania znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad trzy i pół promila alkoholu w organizmie z nieustalonych dotychczas przyczyn zraniła nożem w policzek 32-latka z Białej Podlaskiej.

05 lutego 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
Nieznany sprawca z torebki pokrzywdzonej z gminy Kąkolewnica ukradł portfel z dokumentami i kartą bankomatową.

06 grudnia 2017 r., WILCZYN
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca gminy Biała Podlaska, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Osoba podająca się za Krzysztofa K. z Białogardu wystawiła na tym portalu na sprzedaż procesor i płytę główną do komputera, za które zgłaszający zapłacił 350 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zamówionego towaru.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *