Posłanka Agnieszka Ścigaj – Biała Podlaska 02.02.2018

Kukiz’15 rozpoczyna cykl spotkań otwartych w Białej Podlaskiej w piątek 02.02.2018 roku w Białej Podlaskiej odbyło się spotkanie z wiceprzewodniczącą Klubu Poselskiego Kukiz’15 posłanką Agnieszką Ścigaj. Jak zapewniają organizatorzy spotkania (Ruch Społeczny Kukiz’15 Biała Podlaska) będzie to cykl spotkań z posłami Ruchu Kukiza. Spotkania będą miały otwartą formę, wstęp będą mieli wszyscy zainteresowani. Spotkanie otworzył pan Radosław Januszko (Ruch Społeczny Kukiz’15 Biała Podlaska)

Tematem przewodnim tego spotkania były kwestie związane z zmianami w kodeksie wyborczym i wpływem tych zmian na najbliższe wybory samorządowe, prelegentem w tym temacie był pan Wojciech Ulański prezes okręgu 7 „Stowarzyszenia Na Rzecz Nowej Konstytucji Kukiz’15” oraz posłanka Agnieszka Ścigaj.
Kolejnym punktem spotkania było wysłuchanie opinii i odpowiedz na pytania zebranych gości.
Między innymi usłyszeliśmy opinie o obecnej sytuacji związanej z ustawą o IPN, padło też zapytanie w sprawie zmian w ustawie w kwestii sygnalizacji świetlnej, posłanka Ścigaj obiecała napisać interpelację w tej sprawie. Poruszony został też temat pracowników i pracodawców oraz kwestie związane z bezpieczeństwem zdrowotnym i szczepieniami. Jedno z pytań dotyczyło WOT (Wojska Obrony Terytorialnej), na to pytanie odpowiadał pan Adam Stalerzuk (Ruch Społeczny Kukiz’15) zajmujący się tematyką bezpieczeństwa narodowego.
Jak usłyszeliśmy od przedstawicielki posła Jarosława Sachajki (Kukiz’15 okręg7) pani Iwony Maczewskiej Borny spotkania w sprawach bieżących w okręgu 7, jak i w sprawach związanych z rolnictwem będą realizowane z posłem Sachajko,  przewodniczącym Sejmowej Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi.


materiał: Kukiz’15 Biała Podlaska
tekst : Adam Stalerzuk Ruch Społeczny Kukiz’15
zdjęcia: Gwalbert Krzewicki

Jeden komentarz

  • HAHAHA

    HAHA…CI CO BYLI PRZECIW POLITYCE RADEK TOMEK AGNIESZKA …A CO TO SIE STALO, ZE ZACZELISCIE W POLITYKE SIE BAWIC?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *