Reklama

Małgorzata Kozioł – prezes STOL-KARu nominowana do nagrody „Człowiek Roku 2017”

Miło nam poinformować, że Małgorzata Kozioł – właścicielka bialskiej firmy STOL-KAR produkującej rolety i karnisze została nominowana przez Kapitułę Redakcji „Kuriera Lubelskiego” do nagrody „Człowiek Roku 2017” w kategorii “Biznes”. Kapituła doceniła biznesowe sukcesy i wkład w życie lokalnej społeczności a w szczególności wzbogacenie oferty i uruchomienie sklepu internetowego. 

Na Panią Małgorzatę głosować można wysyłając SMS o treści KLB.10 pod nr 72355.

Głosowanie potrwa do 15 lutego.

Firma Stol-Kar jest czołowym producentem i eksporterem karniszy metalowych, rolet okiennych oraz dodatków dekoracyjnych, posiadającym dwa zakłady produkcyjne. Ugruntowaną pozycję lidera na rynku, zawdzięcza trafnemu rozpoznawaniu potrzeb swoich klientów oraz wnikliwemu śledzeniu trendów panujących w branży wykończenia wnętrz.

Oferta sklepu dostępna na >> stronie internetowej << oraz w >> sklepie internetowym <<

Tegoroczna edycja konkursu po raz pierwszy została podzielona na cztery kategorie: Działalność Społeczna i Charytatywna, Kultura, Samorządność i Społeczność Lokalna oraz Biznes. Czytelnicy wybierają swoich kandydatów oddzielnie dla poszczególnych miast: Białej Podlaskiej, Chełma, Lublina i Zamościa. Laureaci powalczą następnie w finale wojewódzkim. 

Gala plebiscytu planowana jest na przełom lutego i marca w Lublinie, podczas której laureaci tytułu „Człowieka Roku 2017” odbiorą statuetki i dyplomy.

Wszelkie informacje o plebiscycie oraz aktualne wyniki znajdują się na stronie internetowej >> www.kurierlubelski.pl/czlowiekroku <<

 

 


materiał: Biała Podlaska miasto
tekst: Jakub(OvO)Sowa / STOL-KAR Biała Podlaska

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kodeń: Niewybuch znaleziony podczas prac polowych

Mieszkaniec gm. Kodeń znalazł podczas prac polowych niewybuch pochodzący z okresu II wojny światowej. Mężczyzna od razu powiadomił Policję. Wczoraj „niebezpieczne znalezisko” zostało zneutralizowane. Apelujemy o ostrożność i przypominamy, że takich przedmiotów nie należy dotykać, a tym bardziej przenosić.

Czytaj więcej »

Zaginiony: Bartosz Wołowik

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona : Bartosz Wołowik s. Mariusz, Beata ur. 2005.02.12 zam.21-500 Biała Podlaska ul. Mickiewicza

Czytaj więcej »

Porady: Nieudana podróż samolotem. Na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania po wakacjach?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu. Jednak wciąż wielu z nas nie wie, że takie trudności można reklamować, aby choć w niewielkim stopniu zrekompensować urlopowe niedogodności. Kiedy można uzyskać odszkodowanie za nieudaną podróż samolotem podczas wakacji i jak dochodzić swoich praw?

Czytaj więcej »

Reklama