Reklama

Wóz bojowy dla OSP Husinka (film)

Dobra współpraca gmin Biała Podlaska i Zalesie wydała kolejne owoce. W dniu 27 stycznia w jednostce Ochotniczej Straży Pożarnej w Husince świętowano. Obchodząca obecnie 90 lecie istnienia jednostka strażacka w Husince reaktywowała się po latach niebytności.

– Dzisiaj kolejna jednostka Husinka, otrzymuje samochód bojowy. Dzięki dobrze układającej się współpracy między gminą Biała Podlaska a gminą Zalesie, możliwy był transfer tego samochodu do Husinki. To będzie bardzo duże wzmocnienie tego rejonu w ochronie przeciwpożarowej – mówi Wiesław Panasiuk, wójt gminy Biała Podlaska.


materiał: Radiobiper gmina Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko
Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Miejsce na Twoją reklamę: tel.605514474

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kryminałki: Próbował uniknąć odpowiedzialności porzucając skradzione przedmioty

Za kradzież produktów wartości niemal 1 tys. zł. odpowie 44-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej. Mężczyzna próbował uniknąć odpowiedzialności porzucając skradziony towar. Amator cudzego mienia został zatrzymany przez bialskich mundurowych. Mężczyzna usłyszał już zarzut i przyznał się do winy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj więcej »

Janów Podlaski: W czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę

Policjant Zespołu Kryminalnego z komisariatu w Janowie Podlaskim, czasie wolnym od służby zatrzymał nietrzeźwego kierowcę. Funkcjonariusz zauważył wyjeżdżającego z parkingu kierowcę mercedesa, który jechał całą szerokością jezdni. Na ul. Rybnej uniemożliwił mu dalszą jazdę, przekazując 49-latka mundurowym. Badanie wykazało 3 promile alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo mężczyzna posiada też zakaz prowadzenia pojazdów. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Czytaj więcej »

Reklama