Ogłoszenie

Reklama

Studniówka 2018 ZS w Janowie Podlaskim (film)

27 stycznia abiturienci Zespołu Szkół w Janowie Podlaskim bawili się na swoim balu studniówkowym. Odwiedziliśmy maturzystów z kamerą na oficjalnej części balu. W naszej relacji filmowej m.in. oficjalne otwarcie balu, tradycyjny polonez oraz przemowy obecnych na otwarciu gości, starosty bialskiego Mariusza Filipiuka, wójta Gminy Janów Podlaski Jacka Hury oraz dyrektora ZS w Janowie Podlaskim Jarosława Dubisza.  

 

– To już ostatnia prosta przed najważniejszym egzaminem, egzaminem maturalnym. To są bohaterowie, ponieważ patrząc na te twarze, które pojawiają się nie tylko na korytarzach szkolnych, nie tylko w klasach, ale przede wszystkim na różnego rodzaju olimpiadach, konkursach, zawodach sportowych, pokazach, wspierają nas nauczycieli w codziennej pracy. Bardzo serdecznie Wam za to dziękuję – powiedział podczas otwarcia balu dyrektor ZS w Janowie Podlaskim Jarosław Dubisz.

– Dzisiejszy dzień to jeden z najważniejszych dni w Waszym życiu. Chciałem życzyć Wam, żeby ten egzamin maturalny do którego będziecie niebawem podchodzić, żebyście wszyscy, tak jak jesteście na tym balu, ten egzamin zdali. Ja jestem przekonany, że tak będzie – powiedział do maturzystów obecny na balu starosta bialski Mariusz Filipiuk.

– Dołączam się do tych wszystkich życzeń, które zostały wypowiedziane. Chciałbym życzyć Wam czegoś innego, aby w momencie wejścia w dorosłe życie, wtedy kiedy już będzie styk z rzeczywistością, żeby nigdy nie opuszczało Was szczęście, żeby każdy z Was odnalazł swoją drogę, swojego partnera, swoją miłość i swój życiowy cel – powiedział swoim wystąpieniu wójt gminy Janów Podlaski Jacek Hura.

 


materiał: Radiobiper Janów Podlaski
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko / Mariusz Maksymiuk

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama