Reklama

Debiutancki singiel Adriana Litewki pt: „Podróż do gwiazd”

Debiutancki singiel Adriana Litewki pt: „Podróż do gwiazd”. Tekst oraz muzyka została napisana przez wokalistę. Dużo czasu poświęciłem na napisanie tekstu do singla. Trochę mniej zeszło na napisaniu muzyki lecz najwięcej czasu poświęciłem na stworzenie aranżacji.

Jestem zadowolony z tego utworu, może dlatego że to pierwsza moja własna kompozycja a może dlatego że już mam ponad tysiąc wyświetleń na portalu YouTube. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim którzy w jakiś sposób przyłożyli się do powstania tego utworu i przypominam, że niedługo będę realizował klip wideo do tego utworu i mam zamiar zaprosić do współpracy kilka grup które działają w naszym mieście.
Jeżeli ktoś prywatnie chciałby wystąpić to na moim profilu na Facebook’u , AdrianLitewkaOfficial (litewkaofficial) Wystartował konkurs w którym główną nagrodą jest właśnie wystąpienie w klipie. Zapraszam do udostępniania mojego nagrania live oraz komentowania.


materiał: Debiutancki singiel
tekst Adrian Litewka
film: Kacper Dudzik – sieKreciTV
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Terebela: Magia świąt Stowarzyszenia Terra Bella (galeria)

W dniu dzisiejszym w świetlicy wiejskiej w Terebeli (gm. Biała Podlaska) miał miejsce I Kiermasz Bożonarodzeniowy zorganizowany przez lokalną społeczność dla lokalnej społeczności. Panie z Koła Gospodyń Wiejskich “Terra Bella”, ale jak same przyznają przy dużej pomocy i wyrozumiałości panów, od kilku już tygodni spotykały się aby wykonać świąteczne piękności na wigilijne stoły.

Czytaj więcej »

Powiat Bialski ma projekt budżetu na 2020 rok! Oto najważniejsze planowane inwestycje!

Na ostatniej w tym roku zaplanowanej na dzień 30 grudnia sesji Rady Powiatu, radni dyskutować będą nad przyjęciem w proponowanej przez Zarząd Powiatu i Starostę Bialskiego budżetem Powiatu Bialskiego na rok 2020. Grubo ponad 150 mln zł sięgają zaplanowane na przyszły rok dochody i wydatki. Przyszły rok ponownie upłynie pod hasłem budowy dróg! Będzie tego dużo. Ciekawostką są zapisane środki na opracowanie projektowe budowy Powiatowego Centrum Administracji – własnej, długo oczekiwanej siedziby Starostwa Powiatowego!

Czytaj więcej »

Reklama