Reklama

Debiutancki singiel Adriana Litewki pt: „Podróż do gwiazd”

Debiutancki singiel Adriana Litewki pt: „Podróż do gwiazd”. Tekst oraz muzyka została napisana przez wokalistę. Dużo czasu poświęciłem na napisanie tekstu do singla. Trochę mniej zeszło na napisaniu muzyki lecz najwięcej czasu poświęciłem na stworzenie aranżacji.

Jestem zadowolony z tego utworu, może dlatego że to pierwsza moja własna kompozycja a może dlatego że już mam ponad tysiąc wyświetleń na portalu YouTube. Jestem bardzo wdzięczny wszystkim którzy w jakiś sposób przyłożyli się do powstania tego utworu i przypominam, że niedługo będę realizował klip wideo do tego utworu i mam zamiar zaprosić do współpracy kilka grup które działają w naszym mieście.
Jeżeli ktoś prywatnie chciałby wystąpić to na moim profilu na Facebook’u , AdrianLitewkaOfficial (litewkaofficial) Wystartował konkurs w którym główną nagrodą jest właśnie wystąpienie w klipie. Zapraszam do udostępniania mojego nagrania live oraz komentowania.


materiał: Debiutancki singiel
tekst Adrian Litewka
film: Kacper Dudzik – sieKreciTV
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Kodeń: Niewybuch znaleziony podczas prac polowych

Mieszkaniec gm. Kodeń znalazł podczas prac polowych niewybuch pochodzący z okresu II wojny światowej. Mężczyzna od razu powiadomił Policję. Wczoraj „niebezpieczne znalezisko” zostało zneutralizowane. Apelujemy o ostrożność i przypominamy, że takich przedmiotów nie należy dotykać, a tym bardziej przenosić.

Czytaj więcej »

Zaginiony: Bartosz Wołowik

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej prowadzi poszukiwania za osobą zgłoszoną jako zaginiona : Bartosz Wołowik s. Mariusz, Beata ur. 2005.02.12 zam.21-500 Biała Podlaska ul. Mickiewicza

Czytaj więcej »

Porady: Nieudana podróż samolotem. Na jakich zasadach można dochodzić odszkodowania po wakacjach?

Sezon urlopowy to czas wzmożonego ruchu lotniczego. To właśnie w tym okresie notowanych jest najwięcej opóźnień samolotów, odwoływane są loty i zgłaszane zagubienia bagażu. Jednak wciąż wielu z nas nie wie, że takie trudności można reklamować, aby choć w niewielkim stopniu zrekompensować urlopowe niedogodności. Kiedy można uzyskać odszkodowanie za nieudaną podróż samolotem podczas wakacji i jak dochodzić swoich praw?

Czytaj więcej »

Reklama