Reklama

Cicibór Duży: Mecz Gorących Serc zagrał dla WOŚP (galeria)

14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w Gminie Biała Podlaska. Duże emocje wzbudziły licytacje gadżetów WOŚP, PSW w Białej Podlaskiej, rękodzieła z pracowni GOK w Białej Podlaskiej. Udało się zebrać 1228,60zł. Dziś fotoreportaż i kilka zdań. A już niebawem FILM! Zapraszamy!!

W hali sportowej w Ciciborze Dużym na uczestników zbiórki czekało wiele atrakcji. Mimo mroźnej pogody w środku była bardzo gorąca atmosfera, ,,Mecz Gorących Serc”, w piłkę siatkową rozegrali przedstawiciele: Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, sołectwa Pojelce, Elremetu, Dyrektorów Szkół z terenu Gminy Biała Podlaska, Samorządu Studenckiego PSW oraz firmy SHIP CENTER, którzy zostali zwycięzcami turnieju.

Duże emocje wzbudziły licytacje gadżetów WOŚP, PSW w Białej Podlaskiej, rękodzieła z pracowni GOK w Białej Podlaskiej. Udało się zebrać 1228,60zł.

W przerwach pomiędzy meczami nie zabrakło czegoś dla ducha, zatańczył zespół ,,Jagódki” ze Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym pod kierunkiem Beaty Wereszko, zaśpiewali laureaci konkursu ,,O Srebrny Klucz Wiolinowy”: Piotr Karmasz z Woskrzenic Małych, Wiktoria Szczepanowska ze Sławacinka Starego, Emilia Stefaniuk z Woskrzenic Małych oraz uczennice Publicznego Gimnazjum w Ciciborze Dużym Ola Bartoszek oraz Wiktoria Chmielewska.

Nie zapomniano również o najmłodszych, na których czekały dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Uciechy było co niemiara. Orkiestrę wsparli również strażacy z OSP w Sławacinku Starym. Imprezę już po raz kolejny poprowadził Mariusz Maksymiuk z portalu
Radio Biper.


materiał: Biała Podlaska gmina
tekst i zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Biała Podlaska: XIV Miejski Przegląd Spektakli Profilaktycznych w Szkole Podstawowej nr 3 im.(galeria)

Dnia 6 grudnia 2019 roku w Szkole Podstawowej nr 3 im. Marii Konopnickiej w Białej Podlaskiej miał miejsce XIV Miejski Przegląd Spektakli Profilaktycznych. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Biała Podlaska Michała Litwiniuka. Przegląd o cyklicznym charakterze ma na celu uświadamianie młodym odbiorcom zagrożeń związanych z używaniem alkoholu, nikotyny, narkotyków, czy dopalaczy.

Czytaj więcej »

Gdzie na świecie za internet płaci się najwięcej?

Powszechność dostępu do sieci w Polsce jest uznawane za coś normalnego i naturalnego. Za internet nie płacimy dużo – zazwyczaj od 53 zł do 81 zł, w zależności od operatora czy prędkości łącza. Tymczasem np. w Afryce szerokopasmowy internet jest drogi, a przez to niedostępny dla przeciętnych obywateli.

Czytaj więcej »

Reklama