Reklama

Cicibór Duży: Mecz Gorących Serc zagrał dla WOŚP (galeria)

14 stycznia Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała również w Gminie Biała Podlaska. Duże emocje wzbudziły licytacje gadżetów WOŚP, PSW w Białej Podlaskiej, rękodzieła z pracowni GOK w Białej Podlaskiej. Udało się zebrać 1228,60zł. Dziś fotoreportaż i kilka zdań. A już niebawem FILM! Zapraszamy!!

W hali sportowej w Ciciborze Dużym na uczestników zbiórki czekało wiele atrakcji. Mimo mroźnej pogody w środku była bardzo gorąca atmosfera, ,,Mecz Gorących Serc”, w piłkę siatkową rozegrali przedstawiciele: Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, sołectwa Pojelce, Elremetu, Dyrektorów Szkół z terenu Gminy Biała Podlaska, Samorządu Studenckiego PSW oraz firmy SHIP CENTER, którzy zostali zwycięzcami turnieju.

Duże emocje wzbudziły licytacje gadżetów WOŚP, PSW w Białej Podlaskiej, rękodzieła z pracowni GOK w Białej Podlaskiej. Udało się zebrać 1228,60zł.

W przerwach pomiędzy meczami nie zabrakło czegoś dla ducha, zatańczył zespół ,,Jagódki” ze Szkoły Podstawowej w Ciciborze Dużym pod kierunkiem Beaty Wereszko, zaśpiewali laureaci konkursu ,,O Srebrny Klucz Wiolinowy”: Piotr Karmasz z Woskrzenic Małych, Wiktoria Szczepanowska ze Sławacinka Starego, Emilia Stefaniuk z Woskrzenic Małych oraz uczennice Publicznego Gimnazjum w Ciciborze Dużym Ola Bartoszek oraz Wiktoria Chmielewska.

Nie zapomniano również o najmłodszych, na których czekały dmuchane zjeżdżalnie i zamki. Uciechy było co niemiara. Orkiestrę wsparli również strażacy z OSP w Sławacinku Starym. Imprezę już po raz kolejny poprowadził Mariusz Maksymiuk z portalu
Radio Biper.


materiał: Biała Podlaska gmina
tekst i zdjęcia: Gminny Ośrodek Kultury w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama