Piłka siatkowa: TABASCO TSS KUDŁATY Tomaszów Lubelski – KS AZS AWF Biała Podlaska 0:3

Na mecz do oddalonego o ponad 250 km Tomaszowa Lubelskiego (mecz odbył się w Lubyczy Królewskiej) akademicy udali się w mocno okrojonym składzie. Z różnych względów nie mogło pojechać 3 zawodników z podstawowego składu (Marcin Kusznieruk, Michał Gołębiowski i Adrian Kupiński).

Szanse pokazania się podczas gry otrzymali zmiennicy, którzy nie zawiedli. Pierwszy set spotkania nie układał się po myśli naszych zawodników, którzy w połowie seta przegrywali 4 punktami (15:11). Jednak we właściwym momencie na zagrywce pojawił się Damian Jurkowski, który spisał się fenomenalnie w tym elemencie. Punktując bezpośrednio i odrzucając rywali od siatki wyprowadził swoją drużynę na prowadzenie 19:15. Od tego momentu na parkiecie dominowali już tylko Bialczanie, którzy nie oddali prowadzenia w partii pierwszej wygrywając 25:22. Drugi i trzeci set to spokojne kontrolowanie wyniku przez azetesiaków i wygrane 25:18 i 25:20.