Biała Podlaska: ”PIKANTNI” – spektakl wyłącznie dla widzów dorosłych (zaproszenie)

Wszystkich miłośników teatru zapraszamy na komedię małżeńską pt. ”PIKANTNI”. Przedstawienie odbędzie się 23 Lutego 2018 r. (piątek) o godz. 20:00 w Państwowej Szkole Wyższej w  Białej Podlaskiej ul. Sidorska 95/97. Już wkrótce konkurs, a do wygrania będą wejściówki na spektakl!

Doborowa obsada:

Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki, Mikołaj Krawczyk

Autor: Stefan Vögel

Reżyseria: Tomasz Gawron

Czas trwania: 120 min


Bilety indywidualne:

Biuro Podróży „PAULINA” ul. Warszawska 13, tel. 83 343 57 64

Centrum Turystyki Regionalnej „PRZY TRAKCIE” ul. Warszawska 4, tel. 83 345 29 90

Bilety przez Internet: >> www.kupbilecik.pl <<

Zamówienia grupowe: pod nr tel. 502 661 402.

Bilety w cenie: 80/90 zł

 

O SPEKTAKLU

Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru… Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie… Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują? Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

 

>> WYDARZENIE NA FACEBOOKU <<

 


materiał: Biała Podlaska miasto
grafiki: Tomasz Wiśniewski, koordynator imprez artystycznych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *