Kryminałki: BMW w przydrożnym rowie przy Sidorskiej w Białej

Łomazy: Mieszkaniec oszukany na kwotę ponad 130 zł poprzez portal aukcyjny allegro.pl. // Biała Podlaska: BMW w przydrożnym rowie przy Sidorskiej. Pasażer z urazem dłoni. // Biała Podlaska: Policjanci zatrzymali 62 latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Przy zatrzymanym dodatkowo znaleziono kilkadziesiąt paczek papierosów bez znaków akcyzy.

04 stycznia 2018 r., ŁOMAZY, ul. Tadeusza Kościuszki
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Łomaz, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Nieznana osoba wystawiła na tym portalu na sprzedaż grę komputerową „Fifa 18”, za którą zgłaszający zapłacił 132 złote. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

11 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Kierujący samochodem osobowym marki BMW 30-latek z Białej Podlaskiej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu wywracając pojazd. W wyniku zdarzenia pasażer samochodu będący mieszkańcem Białej Podlaskiej doznał urazu dłoni.

11 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Królowej Jadwigi
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego na podstawie materiałów własnych zatrzymali 62-latka z Białej Podlaskiej poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary pozbawienia wolności orzeczonej przez sąd. W toku wykonywanych czynności przy mężczyźnie ujawniono kilkadziesiąt paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *