Kryminałki: Pożar 1000 metrowej hali w Dobryniu Kolonii

Dobryń Kolonia: Zwarcie instalacji elektrycznej przyczyną pożaru hali do przechowywania jabłek o powierzchni ok. 1000 metrów. // Biała Podlaska: Mieszkaniec ul. Kościuszki poinformował o oszustwie dokonanym poprzez portal Allegro.pl. Zapłacił 60 zł za soczewki kontaktowe które do dziś dnia do kupującego nie dotarły. // Biała Podlaska: Kolizja przy Warszawskiej. 22 latek z gm. Międzyrzec z dwoma promilami i dożywotnim zakazem prowadzenia pojazdów. // Korczówka: 50 latek uderzył autem w ścianę domu. Policjanci ustalili, że wcześniej prowadził wóz po drogach publicznych. Mężczyzna “wydmuchał” ponad dwa promile.

10 stycznia 2018 r., DOBRYŃ-KOLONIA
W dniu 10 stycznia 2018 r. doszło do pożaru hali do przechowywania jabłek o powierzchni około 1.000 metrów kwadratowych wraz ze znajdującymi się w niej pustymi skrzynkami. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że w chwili zdarzenia hala była zamknięta i nie przebywały w niej żadne osoby. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w zdarzeniu, a za prawdopodobną przyczynę pożaru uznano zwarcie instalacji elektrycznej.

01 listopada 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Tadeusza Kościuszki
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Nieustalona do chwili obecnej osoba wystawiła na tym portalu na sprzedaż soczewki kontaktowe Pure Vision, za które zgłaszający zapłacił 59,99 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego towaru.

09 stycznia 2018 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Warszawska
Funkcjonariusze bialskiego ruchu drogowego wykonując czynności na miejscu kolizji ustalili, że 22-latek z gminy Międzyrzec Podlaski kierował samochodem osobowym marki Daewoo, mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Okazało się ponadto, że mężczyzna posiada dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów.

09 stycznia 2018 r., KORCZÓWKA
50-latek z gminy Łomazy kierując samochodem osobowym marki Audi na terenie swojej posesji uderzył w ścianę domu, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. W trakcie podjętych w tej sprawie czynności policjanci z Wisznic ustalili, że przed zdarzeniem mężczyzna kierował samochodem także po drodze publicznej. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że 50-latek ma ponad dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *