Kryminałki: Włamanie w Ciciborze Dużym

Cicibór Duży: Włamanie do garażu budynku mieszkalnego. Skradziono mienie wartości ok. 5.200 zł. // Biała Podlaska: Zgłoszenie oszustwa na szkode mieszkanki miasta. Została oszukana przez jeden z internetowych sklepów RTV – AGD.

08 stycznia 2018 r., CICIBÓR DUŻY
Nieznany sprawca włamał się do garażu budynku mieszkalnego w ten sposób, że zerwał kłódkę zabezpieczającą drzwi piwniczne, po czym dostał się do pomieszczenia. Ukradł z niego wkrętarkę marki Makita, wiertarkę marki Bosch, dwie szlifierki kątowe marki Bosch i Makita o łącznej wartości około 2.200 złotych, na szkodę mieszkanki gminy Biała Podlaska. Łupem włamywacza padło też 8 zwojów przewodów elektrycznych o wartości około 3.000 złotych, na skodę pokrzywdzonego z Białej Podlaskiej.

19 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. JANOWSKA
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkankę Białej Podlaskiej, że oszukano ją na stronie sklepu internetowego ze sprzętem RTV, AGD i komputerowym. Pokrzywdzona kupiła na stronie sklepu dwie myszy komputerowe marki Logitech M185 łoszenie za łączną kwotę 78 złotych. Pomimo to zgłaszająca nie otrzymała zakupionego towaru.

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *