Reklama

Kryminałki: Szkolenie z sekcji zwłok którego nie było

Sajówka: Włamanie i kradzież z niezamieszkanego domu. // Biała Podlaska: Włamanie i kradzież z piwnicy przy Żwirki i Wigury. // Biała Podlaska: Kradzież laptopa przy Podłącznej. // Biała Podlaska: Kradzież w supermarkecie. // Biała Podlaska: 9.500 zł za szkolenie z sekcji zwłok które nie doszło do skutku. // Terespol: Białorusin zgłosił oszustwo poprzez Allegro.pl. // Biała Podlaska: Kradzież drewnianen przybudówki wraz z rzeczami wewnątrz. // Bubel-Granna: 43 latek z gm. Konstantynów prowadził auto mając 3,5 promila alkoholu w organiźmie. // Międzyrzec Podlaski: 25 letni kierowca i ponad 3 promile alkoholu. // Biała Podlaska: Smartfon skradziony podczas prywatki przy Łukaszyńskiej. // Nowa Bordziłówka: Wypadek dwóch aut osobowych. // Zalutyń: 18 i 17 latek o krok od utraty życia. Zażyli nieznanego pochodzenia substancje psychotropowe. Obaj wylądowali w bialskim szpitalu. // Biała Podlaska: Wypadek na Sidorskiej. Kierowca z promilami. // Janów Podlaski: Uszkodzone dwa Ople. Sprawca pociął samochodowe plandeki. // Międzyrzec Podlaski: 33 latek za kółkiem i 2,5 promila alkoholu.

01 listopada 2017 r., SAJÓWKA
W piątek wisznicki komisariat został powiadomiony, że nieznani sprawcy wyrwali deski i skobel w drzwiach wejściowych i włamali się do niezamieszkanego domu. Włamywacze ukradli z budynku kasę pancerną, piecyk gazowy, rower treningowy stacjonarny, odkurzacz wielofunkcyjny, maszynę do szycia i maszynę do pisania. Następnie sprawcy wyrwali skobel z kłódką w drzwiach i włamali się do budynku obory. Ukradli z niego motocykl marki WSK 125. Pokrzywdzony ze Sławatycz oszacował poniesione straty na kwotę 2.950 złotych.

29 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Żwirki i Wigury
Nieznany sprawca zerwał kłódkę kabłąkową i włamał się do piwnicy. Ukradł z niej dwie wiertarki o łącznej wartości 2.500 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

29 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Podłączna
26-latek z Białej Podlaskiej ukradł laptop marki Lenovo o wartości 800 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

28 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA
Nieustalony do chwili obecnej sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników jednego z bialskich supermarketów ukradł alkohol, słodycze i kawę o łącznej wartości 1.075,96 złotych.

26 maja 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Zygmunta Starego
W piątek bialska komenda została powiadomiona przez mieszkankę Białej Podlaskiej, że właściciel firmy prowadzącej szkolenia oszukał ją w ten sposób, że oferował szkolenie z zakresu sekcji zwłok za kwotę 9.500 złotych, którą zapłaciła zgłaszająca. Pomimo to szkolenie nie odbyło się.

31 października 2017 r., TERESPOL, ul. 3 Maja
W piątek obywatel Republiki Białorusi powiadomił terespolski komisariat, że oszukano go na portalu aukcyjnym Allegro.pl. Przedstawiciel firmy z Lublińca wystawił na tym portalu na sprzedaż tapicerkę skórzaną okładziny wewnętrznej, tzw. „boczek” lewych przednich drzwi samochodu Volkswagen Tuareg, za którą pokrzywdzony zapłacił 719 złotych. Zgłaszający otrzymał towar niezgodny z zamówieniem.

27 grudnia 2017 r., GM. BIAŁA PODLASKA
47-latek z Białej Podlaskiej będąc użytkownikiem drewnianego garażu na terenie posesji swojej byłej żony będącej mieszkanką gminy Biała Podlaska, wykorzystując jej nieobecność, ukradł drewnianą przybudówkę z dwuskrzydłowymi metalowymi drzwiami oraz znajdujące się tam przedmioty, tj. umywalkę, przepływowy ogrzewacz wody, żeliwny piec typu „koza”, dwie świetlówki, drzwi drewniane i przewody elektryczne, o łącznej wartości 3.000 złotych.

29 grudnia 2017 r., BUBEL-GRANNA
Funkcjonariusze janowskiej patrolówki na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że 43-latek z Konstantynowa kierował samochodem marki Ford Escort znajdując się w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 3,5 promila alkoholu w organizmie.

29 grudnia 2017 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, DK-2
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 25-latka z gminy Międzyrzec Podlaski kierującego samochodem osobowym marki BMW. Okazało się, że mężczyzna ma ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

28 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Łukaszyńska
Nieznany sprawca w trakcie prywatki ukradł smartfon marki Samsung Galaxy A5 o wartości 1.700 złotych, na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

30 grudnia 2017 r., NOWA BORDZIŁÓWKA
27-latek z gminy Wisznice kierując samochodem osobowym marki Audi A4 zjechał na prawe pobocze, a następnie rozpoczął manewr zawracania, wymuszając pierwszeństwo przejazdu dla jadącego w tym samym kierunku samochodu marki VW Passat, którym kierował mieszkaniec gminy Leśna Podlaska, doprowadzając do zderzenia pojazdów. Kierujący Audi doznał urazu wewnątrznarządowego. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

31 grudnia 2017 r., ZALUTYŃ
18-latek i 17-latek (obydwaj z gminy Piszczac) najprawdopodobniej zażyli substancje psychotropowe lub środki odurzające niewiadomego pochodzenia, w wyniku czego doznali drgawek ciała i trudności z oddychaniem. Starszy z mężczyzn stracił ponadto przytomność. Obydwaj zostali przewiezieni do tutejszego szpitala, gdzie pobrano od nich krew do badań.

31 grudnia 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Kierujący samochodem marki BMW 26-latek z Białej Podlaskiej na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków ruchu, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na prawe pobocze najeżdżając na betonowy słup latarni, a następnie uderzył w drzewo. W wyniku zdarzenia podróżująca samochodem 20-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej doznała złamania nosa i prawego żebra oraz ran twarzoczaszki i ogólnych potłuczeń. Pozostali dwaj pasażerowie samochodu doznali niegroźnych obrażeń. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący ma ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

31 grudnia 2017 r., JANÓW PODLASKI
Nieznany sprawca przy użyciu ostrego narzędzia przeciął dwie plandeki w dwóch samochodach marki Opel Movano, powodując straty w wysokości 2.500 złotych, na szkodę mieszkanki gminy Pruszków.

01 stycznia 2018 r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Józefa Piłsudskiego
Policjanci międzyrzeckiej patrolówki zatrzymali do kontroli drogowej 33-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, który kierował samochodem osobowym marki Seat, będąc w stanie nietrzeźwości wynoszącym ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z.rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama