Reklama

Reklama

Spotkanie opłatkowe GOK w Wysokim (galeria)

Posłuchaj ważnego spotu:

W Domu Ludowym w Wysokim odbyło się trzecie już spotkanie opłatkowe Gminnego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim. Spotkanie było wspólnym dziełem całej  „gokowej rodziny”: pracowników GOK-u oraz członków wszystkich działających na terenie gminy zespołów ludowych.

Spotkanie było okazją do wręczenia nagród w konkursie rocznym dla zespołów ludowych oraz podziękowań za współpracę, które wręczył Wójt Gminy Międzyrzec Podlaski Krzysztof Adamowicz wraz z p.o. dyrektora GOK Michałem Teofilskim. Pierwsze miejsce w klasyfikacji rocznej zajął zespół Ale  Baby z Kapelą z Berezy, drugie miejsce zespół Echo z Przychód, trzecie miejsce Jutrzenka z Kapelą z Rogoźnicy. Wyróżnienia otrzymały zespoły: Sami Swoi z Tłuśćca, Hreczka i Leśne Echo z Zaścianek oraz Nadzieja z Mań.

Nie zabrakło pełnych ciepła i szczerości życzeń a także wspólnego kolędowania. Byli z nami goście: Wójt Gminy Krzysztof Adamowicz, Komendant Gminny OSP Józef Daniluk, Dyrektor Gminnej biblioteki Publicznej Magdalena Chodzińska, a także przedstawiciel Rady Kultury przy GOK – Władysław Nowosielski i pracownik Urzędu Gminy Sylwia Łubik.

 


materiał: Gmina Międzyrzec Podlaski
tekst / zdjęcia: GOK w Międzyrzecu Podlaskim

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama