Kryminałki: Wypadek w Lisznej

Terespol: Kradzież videorejestratora wartości ponad 500 zł ze sklepu. Złodziej wykorzystał nieuwagę personelu. // Liszna: Nieuwaga włączającego sie do ruchu 33 latka z gm. Sosnówka. Wymusił pierwszeństwo na kierowcy Mercedesa 25 latka z gm. Wisznice.

 

26 października 2017 r., TERESPOL, ul. Wojska Polskiego
Wczoraj Komisariat Policji w Terespolu został powiadomiony przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że nieznany mu sprawca wykorzystując nieuwagę personelu, z należącego do pokrzywdzonego sklepu w Terespolu, ukradł wideorejestrator marki Navitel o wartości 515 złotych, na szkodę zgłaszającego.

06 grudnia 2017 r., LISZNA
33-latek z gminy Sosnówka, kierując samochodem osobowym marki Opel Zafira, na skrzyżowaniu dróg, podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając do zderzenia z jadącym prawidłowo z naprzeciwka samochodem osobowym marki Mercedes Benz 124 kierowanym przez 25-latka z gminy Wisznice. W wyniku zderzenia pojazdów kierujący Opla doznał złamania nosa, a kierowca Mercedesa ogólnych potłuczeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *