Reklama

Porady Radiobiper: Jak szybko i tanio wysyłać paczki do bliskich mieszkających za granicą?

Czas przedświąteczny to wyjątkowo gorący i pracowity czas dla firm kurierskich. Wielu naszych bliskich mieszka poza granicami kraju i z powodów zawodowych nie może przyjechać do Polski na święta. Można w niedużym stopniu zrekompensować sobie tę rozłąkę, porozumiewając się przed Skype’a i przesyłając paczki pomiędzy krajami. Jak szybko przesłać prezenty najbliższym, aby mieć pewność, że dotrą na czas do adresatów?

 

Na co zwrócić uwagę, wybierając firmę kurierską?

Zlecając wysyłkę naszych prezentów do bliskich za granicę, chcemy mieć pewność, że paczki dotrą jeszcze przed Bożym Narodzeniem. Z uwagi na odległość, jaką przebywają podarunki, dobrze byłoby też mieć kontrolę nad tym, gdzie się aktualnie znajdują. Dlatego też, wybierając firmę kurierską należy sprawdzić, czy ma ona opcję śledzenia przesyłek na stronie internetowej. Przydatnym narzędziem jest też e-mailing na bieżąco informujący nas o statusie paczki. Dobrze, aby był on dostępny również dla adresata – wtedy może on wskazać takie godziny odbioru paczki, w których będzie przebywać w domu po to, aby otrzymać ją do rąk własnych. Każdego chyba denerwuje pozostawione w skrzynce avizo.

Z usług rzetelnej firmy kurierskiej można skorzystać, wchodząc na stronę https://www.fastpost.pl/.


Szybka reakcja obsługi na pojawiające się problemy – ważny aspekt

Czasami, w natłoku pracy, zdarzają się pewne opóźnienia i błędy w przekazywaniu paczek do kolejnych punktów przesyłkowych. Jeśli ta sytuacja zastanie również naszą paczkę, chcielibyśmy czym prędzej zostać o niej poinformowani i zapewnieni, że sprawa zakończy się pozytywnie. Wybierając dostawcę naszej paczki, zwróćmy uwagę, czy jesteśmy w stanie dodzwonić się na infolinię i zostać należycie obsłużeni przez Biuro Obsługi Klienta.


Opinie klientów – najlepsza wizytówka firmy

W jaki sposób ustrzec się przed wyborem nieodpowiedzialnej firmy kurierskiej, której pracownicy nieostrożnie przestawiają paczki, mogąc doprowadzić do uszkodzenia ich cennej zawartości? Warto sprawdzić opinie w internecie, jakie użytkownicy wystawiają danemu dostawcy. Opinie zadowolonych klientów to najlepsza rekomendacja dla usługodawcy.

 

materiał: partnera wydawniczego
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama