Zagrają 3 zespoły : Koniec Listopada, The Punitive & NaDahu (zaproszenie)

Koniec Listopada to czwórka muzyków: Paweł (gitara, głos), Wojtek (gitara), Rafał (bas), Konrad (perkusja). Grają muzykę, która jest energetyczną mieszanką oscylującą wokół punk rocka i wypadkową gustów i inspiracji wszystkich członków. Premiera ich debiutanckiego albumu “Maszyna do strzelania śliwkami” odbędzie się jeszcze w tym roku.

The Punitive

Ich drogi zeszły się w marcu 2015 roku. Do tej pory zagrali już kilka udanych koncertów, zachwalanych przez publiczność. Na ich setlistach coraz częściej goszczą autorskie utwory, eliminując tym samym covery, które grali na samym początku.

Ich muzykę można określić jako melodyjny rock z charakterystycznym, świetnym damskim wokalem. Nie brakuje również mocnych gitarowych riffów, które porwą najbardziej oporną publiczność.

NaDahu:
Grupa czterech studentów bialskiego AWF, których połączyła pasja i determinacja by stworzyć coś kreatywnego. Zadebiutowali w zeszłym roku na Garage open festiwal. Od tamtej pory szlifowali materiał, by w tą sobotę zaprezentować się w pełnej krasie.


materiał: Klub Warka w Białej Podlaskiej
tekst zdjęcia: Klub Warka w Białej Podlaskiej
opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *