Logo - tylko napis 40px - blue

Reklama

Kryminałki: Żona bez zgody męża przelała 1500 zł z jego na swoje konto

Kodeń: Żona bez wiedzy i zgody męża przelała z jego racjunku na swój 1500 zł. // Kobylany: 25 latek przyłapany na “gorącym uczynku”. Z terminala przeładunkowego ukradl ok. 400 litrów skroplonego gazu propan-butan. // Kijowiec: Nieznany sprawca wykorzystując dane osobowe mieszkańca gm. Zalesie zawarł dwie pożyczki gotówkowe online w kwocie łącznej 2700 zł. // Małaszewicze Małe: Zatrzymano sprawców kradzieży karty bankomatowej i wypłaty poprzez jej użycie 1000 zł. To 38 latka i 37 latek mieszkańcy gm. Terespol.

 

02 grudnia 2017 r., GM. KODEŃ
32-latka z gminy Kodeń, nie mając pełnomocnictwa do dysponowania rachunkiem bankowym, jak też nie będąc jego współwłaścicielem, bez zgody i wiedzy męża, wykonała przelew internetowy, przelewając z rachunku bankowego małżonka na swój rachunek 1.500 złotych.

04 grudnia 2017 r., KOBYLANY, ul. Słoneczna
Policjanci Zespołu Patrolowo – Interwencyjnego Komisariatu Policji w Terespolu, wspólnie z funkcjonariuszami Placówki Straży Granicznej w Terespolu, zatrzymali na „gorącym uczynku” 25-latka z gminy Terespol, który z terminala przeładunkowego, w którym jest zatrudniony, ukradł 220 kilogramów (około 400 litrów) skroplonego gazu propan-butan o wartości 540 zł.

27 czerwca 2017 r., KIJOWIEC
Wczoraj terespolski komisariat został powiadomiony, że nieznany sprawca, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, przy użyciu danych osobowych mieszkańca gminy Zalesie, zawarł dwie umowy pożyczek gotówkowych w firmach udzielających pożyczek online, na łączna kwotę około 2.700 złotych.

07 października 2017 r., MAŁASZEWICZE MAŁE, ul. Kodeńska
Wczoraj policjanci Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Terespolu, na podstawie własnych materiałów, ustalili i zatrzymali sprawców zaistniałej w dniu 07 października 2017 r., w Terespolu, kradzieży karty bankomatowej oraz wypłaty przy jej użyciu środków pieniężnych w kwocie 1.000 złotych na szkodę mieszkańca gminy Terespol. Sprawcami okazali się być 38-latka i 37-latek (obydwoje z gminy Terespol). Sprawcy zostali zatrzymani i usłyszeli wczoraj zarzuty, do popełnienia których przyznali się. Po wykonaniu czynności procesowych z ich udziałem, zostali zwolnieni.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Praca: Krok do kariery z firmą edWood

Jeśli jesteś tegorocznym maturzystą, lubisz przedmioty matematyczno – przyrodnicze, masz świetną pamięć oraz chcesz studiować i pracować jednocześnie firma EdWood zaprasza do dołączenia do programu

Czytaj więcej »

Reklama