Poszukiwany: Andrzej Mróz

Wydział Kryminalny Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie listu gończego sygn. akt VII K 1730/12 wydanego przez Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej poszukuje: Andrzej Mróz. Wymieniony poszukiwany jest do odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lata i 6 miesięcy.

 

Poszukiwany: 

Andrzej Mróz, s. Zbigniewa i Mirosława

ur. 18.12.1984 r.

zamieszkały Biała Podlaska, ul. Sidorska 3/48

Wymieniony poszukiwany jest do odbycia

kary pozbawienia wolności w wymiarze 4 lata i 6 miesięcy za czyn z art. 56 ust. 3 Ustawy  o przeciwdziałaniu narkomanii i kary pozbawienia wolności w wymiarze 222 dni za czyn z art. 56 ust. 3 Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii

Rysopis i znaki szczególne:

wzrost 181-185 centymetrów, waga 50-69 kilogramów, sylwetka szczupła, wysmukła, oczy normalnie osadzone, włosy ciemny blond, krótkie, proste, uczesane na jeża, twarz blada, owalna, czoło średnie, nos średni, koniuszek nosa zadarty, uszy normalne, średnie, w lewym uchu kolczyk, widoczne ubytki w uzębieniu, wargi średnie. Znaki szczególne – tatuaż.

Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu i zatrzymania poszukiwanego proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej, ul.  Pl. Wojska Polskiego 23, tel. (83) 344-82-70 lub z numerem alarmowym najbliższej jednostki Policji: 997 (112).

 


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *