Reklama

Malaszewicze: Nauczyciel przed komisją awansu zawodowego

Zarząd Powiatu powoła komisję egzaminacyjną dla nauczyciela ubiegającego się o awans na stopień nauczyciela mianowanego. W związku ze złożeniem przez Agnieszkę Janinę Gałązkę – nauczyciela języka angielskiego, zatrudnionego w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach, wniosku o podjęcie postępowania egzaminacyjnego na stopień awansu zawodowego nauczyciela mianowanego konieczne jest powołanie takiej komisji.

Celem komisji będzie przeprowadzenie postępowania egzaminacyjnego. Powiat Bialski, jako organ prowadzący szkołę, jest zobowiązany do przeprowadzenia postępowania egzaminacyjnego na wniosek nauczyciela.

Organ prowadzący szkołę powołuje komisję egzaminacyjną dla nauczycieli ubiegających się o awans na stopień nauczyciela mianowanego i zapewnia w jej składzie udział: przedstawiciela organu prowadzącego szkołę, jako przewodniczącego komisji; przedstawiciela organu sprawującego nadzór pedagogiczny; dyrektora szkoły; dwóch ekspertów z listy ekspertów ustalonej przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania.

Trzymamy kciuki!!

 

 

materiał: Radiobiper Biała Podlaska
temat: Powiat Bialski / Zarząd Powiatu w Białej Podlaskiej
zdjęcia: Gwalbet Krzewicki
opracowanie: Leszek Niedaleki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Ogłoszenie społeczne

Ogłoszenie społeczne

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Reklama