Kryminałki: Kolejne pobicie bialczanina. Tym razem na ul. Sidorskiej

Biała Podlaska: Trzech mieszkańców miasta pobiło bialczanina. Napad miał miejsce na ul. Sidorskiej. // Międzyrzec Podlaski: Małżeństwo dokonało wyrębu i kradzieży 12 sztuk sosen z lasu należącego do mieszkańca Trzebieszowa. // Ortel Królewski: Mieszkaniec oszukany na portalu olx.pl . Zapłacił ponad 800 zł za telefon którego do dziś dnia nie otrzymał. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta w pokoju 17 letniego syna znalazła narkotyki. Mężczyzna przyznał się do ich posiadania.

 

26 listopada 2017 r., BIAŁA PODLASKA, ul. Sidorska
Trójka mieszkańców Białej Podlaskiej w wieku od 36 do 55 lat pobiła bialczanina. Sprawcy szarpali pokrzywdzonego, uderzali go rękoma i kopali po całym ciele, narażając go na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia.

23 listopada 2017 r., GMINA MIĘDZYRZEC PODLASKI
Małżeństwo z gminy Międzyrzec Podlaski dokonało wyrębu i kradzieży z lasu najprawdopodobniej 12 drzew sosnowych i brzozowych o wartości około 1.000 złotych, na szkodę mieszkańca Trzebieszowa.

20 listopada 2017 r., ORTEL KRÓLEWSKI PIERWSZY
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Nieustalony do chwili obecnej sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki Samsung Galaxy J7, za który zgłaszający zapłacił 821 złotych. Pomimo to pokrzywdzony nie otrzymał zakupionego urządzenia.

28 listopada 2017 r., BIAŁA PODLASKA
Wczoraj mieszkanka Białej Podlaskiej powiadomiła bialską komendę, że w pokoju swojego 17-letniego syna znalazła narkotyki. Przybyli na miejsce policjanci tutejszej komendy znaleźli w pokoju nastolatka słoik oraz woreczek foliowy z niewielką ilością marihuany. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania środków odurzających, do popełnienia którego przyznał się. Po wykonaniu czynności procesowych z jego udziałem, został zwolniony.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

One comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *