Kryminałki: Sporo wypadków: Łomazy, Sycyna, Biała Podlaska

Biała Podlaska: Włamanie do piwnicy przy Budkiewicza. Skradziono sprzęt wędkarski. // Biała Podlaska: Zgubiony i przywłaszczony przy ul. Kraszewskiego telefon komórkowy. // Motwica: Kradzież ciągnika Deutz-Fahr. // Łomazy: Wypadek na ul. Spółdzielczej. // Sycyna: VW w rowie przy trasie DK2. // Biała Podlaska: Przywłaszczenie portfela białorusina w jednym z centrów handlowych. // Biała Podlaska: 38 latek stracił prawo jazdy. Nietrzeźwy, ponad 0,2 promila w organiźmie. Omijał trzy auta które zatrzymały się przed przejściem. Na przejściu potrącił 34 latkę. Poszkodowana trafiła do szpitala.

 

01.11.2017r BIAŁA PODLASKA, ul. Konstantego Budkiewicza
Nieznany sprawca, włamał się do piwnicy skąd skradł dwie wędki z włókna węglowego m-ki „Shimano” z kołowrotkami m-ki „Jaxon”, dwuelementowy spinning m-ki „Shimano” z pokrowcem, zasobnik z tworzywa sztucznego z akcesoriami wędkarskimi na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej

02.11.2017r BIAŁA PODLASKA, ul. Józefa Kraszewskiego
Nieznany sprawca, dokonał przywłaszczenia zagubionego telefonu komórkowego marki SONY XPERIA Z5 na szkodę mieszkanki gm. Biała Podlaska.

16.11.2017r. MOTWICA
Nieznani sprawcy, z terenu prywatnej, nieogrodzonej posesji, dokonali kradzieży ciągnika rolniczego m-ki Deutz-Fahr Agrotron na szkodę mieszkańca gm. Hanna.

17.11.2017r. SYCYNA
39-letni mieszkaniec Warszawy kierując samochodem m-ki VW Transporter, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia kierujący doznał obrażeń ciała. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

19.11.2017r. BIAŁA PODLASKA
Na terenie centrum handlowego nieznany sprawca dokonał przywłaszczenia portfela z zawartością: dokumentów, karty bankomatowej oraz pieniędzy na szkodę ob. Białorusi. Postępowanie prowadzi KMP Biała Podlaska.

18.11.2017r. BIAŁA PODLASKA, ul. Jana III Sobieskiego
Policjanci ustalają okoliczności wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym marki VW Passat 38-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, będący w stanie po użyciu alkoholu: 0,22 promila alkoholu w organizmie, wykonując manewr omijania trzech pojazdów, których kierujący zatrzymali się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, na skutek nieustąpienia pierwszeństwa najechał na pieszą 34-letnią mieszkankę Białej Podlaskiej- trzeźwa, przechodzącą przez jezdnię. W wyniku zdarzenia piesza doznała obrażeń ciała i przewieziona została do szpitala. 38-latek stracił uprawnienia do kierowania.

17.11.2017r. ŁOMAZY, ul. Spółdzielcza
Funkcjonariusze ustalają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w miniony piątek w miejscowości Łomazy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 30-letni mieszkaniec gm. Łomazy, kierując samochodem osobowym m-ki Nissan Almera na skrzyżowaniu, podczas wykonywanego manewru skrętu w lewo, prawdopodobnie wymusił pierwszeństwo przejazdu, doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka samochodem osobowym m-ki Opel Signum kierowanym przez mieszkańca 27-letniego mieszkańca gm. Wisznice. W wyniku zderzenia obrażeń ciała doznały trzy osoby. Kierowcy samochodów oraz pasażer Opel.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: Barbara Salczyńska – Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
zdjęcia: nadesłane przez czytelnika – dziękujemy!!
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *