Konkurs plastyczny dla uczniów szkół z terenu Gminy Wisznice (zaproszenie)

Wójt Gminy Wisznice ogłasza konkurs plastyczny pn.: “Gmina Wisznice w przyszłości – czyli w jakiej przestrzeni chcę mieszkać, pracować, wypoczywać” w ramach realizowanego projektu “Partycypacja w planowaniu przestrzennym”. Projekt współfinansowany jest ze środków UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów przedszkoli, szkół podstawowych i gimnazjalnych. Celem konkursu jest zaangażowanie dzieci i młodzieży szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Wisznice w proces kształtowania polityki przestrzennej w gminie, pobudzenie do zasięgnięcia i wyrażania opinii dotyczących polityki przestrzennej oraz uświadomienie roli społeczności lokalnej w aktywnym kształtowaniu polityki przestrzeni, w której na co dzień żyją.

Przedmiotem Konkursu jest wykonanie pracy plastycznej w dowolnej technice płaskiej (rysunek, pastele, farby plakatowe, tempera, pisaki, grafika, wyklejanka, collage itp.) z wyłączeniem technik nietrwałych (np. materiałów sypkich), na papierze typu Bristol.

>> REGULAMIN <<
>> KARTA UCZESTNIKA <<


materiał: Gmina Wisznice
tekst: UG w Wisznicach
grafika: pixabay.com/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *