Terespol: Małe Formy Teatralne cz.I (galeria)

W piątek 10 listopada w sali restauracji Galeria Smaków odbyło się po raz pierwszy w naszym mieście wydarzenie teatralne pn. ,,Małe Formy Teatralne”.Swoje monodramy zaprezentowali: Katarzyna Dominiak, młoda adeptka sztuki teatralnej z Świnoujścia, która zaprezentowała przedstawienie pt. ,,Z innej gliny”, opowiadające o trudnych losach utalentowanej francuskiej rzeźbiarki – Camille Claudel,

tworzącej na przełomie XIX i XX wieku oraz MACIEJ WILEWSKI, zawodowy aktor znany widzom m.in. z rodzimych seriali, który przedstawił swój spektakl pt. ,,Abonent czasowo dostępny”, opowiadający w sposób komediowy o mężczyźnie uzależnionym od rozmów telefonicznych z przyjacielem, do którego po pewnym czasie dzwoni sam Bóg!

Druga edycja Małych Form Teatralnych, na którą serdecznie zapraszamy, odbędzie się 24 listopada (piątek), również w Galerii Smaków. Rozpoczęcie o godzinie 19:00. Wystąpią z monodramami: Marta Łaska,,Lalki, ciche siostry moje”, Mateusz Nowak ,,Od przodu i od tyłu” i Mateusz Olszewski ,,Novecento”.

Małe Formy Teatralne są częścią projektu ,,Będzie wreszcie teatr w mieście”, który został w tym roku dofinansowany przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Kultura Dostępna 2017.


materiał: MOK Terespol
tekst zdjęcia: Łukasz Pogorzelski MOK Terespol

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *