Podejmij wyzwanie z SASem! Zawody drwali! (galeria)

W sobotę, 21 października, przy sklepie Zielony Ogród i Warsztat Centrum Handlowe SAS miało miejsce najważniejsze wydarzenie tej jesieni!! Pierwsze zmagania zawodowców – drwali. Podejmij wyzwanie to cykl pomyślanych przez pracowników SAS zawodów. Amatorskie Zawody Drwali otworzyły te zmagania. Na odważnych czekały atrakcyjne nagrody!! Dziś krótki opis i obszerna fotorelacja. A już niebawem FILM!!

Zawody z cyklu Podejmij Wyzwanie mają za zadanie pokazać uczestnikom, że szeroko pojęta branża narzędziowa i ogrodnicza to również sposób na zabawę i sprawdzenie własnych umiejętności. Dodatkowo pracownicy SAS – organizatorzy zawodów – poprzez zawody zapoznają uczestników z nowościami oraz innowacyjnymi rozwiązaniami techniki.

Co kwartał będą organizowane zawody obejmujące inną branżę:
w styczniu wyłoniony zostanie Mistrz Cięcia i Wiercenia,
w kwietniu Mistrza Kierownicy Traktorka Ogrodowego,
w lipcu sprawdzona zostanie wiedza uczestników w zakresie technik nawadniania ogrodowego.

Już dziś zapraszamy do wzięcia udziału w cyklicznych zawodach organizowanych przez Zielony Dom i Warsztat pod patronatem Centrum Handlowego SAS.

Zawody, obserwując pierwsze zmagania – Amatorskie Zawody Drawali – przeprowadzane są w sposób profesjonalny i uporządkowany. Zawodnicy są zaznajamiani z regulaminem i podpisują go. Każdy uczestnik otrzymuje koszulkę i numer startowy.

Dopiero teraz zaproszono do pierwszych konkurencji:
– rzut toporkiem do celu
– przecinanie bala piłą
– przerąbywanie bala siekierą

Ponadto w programie czekała niespodzianki dla uczestników i poczęstunek z grilla. Również publiczność miała szansę na zdobycie tego dnia atrakcyjnych nagród. Dla każdego z najlepszych drwali w poszczególnych konkurencjach czekała pilarka Makita.

Tomasz Stępniewski, Mirosław Żylik, Paweł Zawierucha, Marek Czeczko i Robert Mikołajuk to ci najlepsi w pierwszym wyzwaniu – Zawodach Drwali.


materiał: Radiobiper Biała Podlaska
temat: Centrum Handlowe SAS. Zielony Dom i Warsztat Biała Podlaska
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *