Dzień otwarty w Przedszkolu Fiku Miku w Białej Podlaskiej (film)

1 września na Osiedlu Podmiejska w Białej Podlaskiej oddano do użytku przestronny i nowocześnie urządzony budynek Niepublicznego Przedszkola Fiku Miku. Podczas dnia otwartego przybyli rodzice z dziećmi mogli zajrzeć w każdy kąt przedszkola i obejrzeć piękne, nowoczesne i kolorowe wnętrza.

 

– Nasze przedszkole powstało w 2013 roku, zaczynamy piąty rok funkcjonowania i dzisiaj jest wielki dzień, bo otwieramy oddzielny budynek przedszkola. Budowa rozpoczęła się jesienią w poprzednim roku, także niespełna rok i mamy wspaniały, piękny budynek. Mamy cztery przestronne sale, które mogą pomieścić maksymalnie 25 dzieci – wyjaśnia Anna Gierełło, Zastępca Dyrektora Przedszkola Fiku – Miku

– Dużą pomocą był dla nas architekt pani Wiola Chazan z firmy “Wplus”, która służyła tutaj pomocą w aranżacji wnętrz. Zarówno w starym, jak i nowym przedszkolu staramy się utrzymać standard na dobrym poziomie – mówi Monika Romaniuk, Dyrektor Przedszkola Fiku – Miku.

W naszym poprzednim materiale >> Biała Podlaska: Przedszkole Fiku Miku przy Tessaro 4 (galeria) << ponadto krótka relacja tekstowa oraz galeria zdjęć z otwarcia Przedszkola.


materiał: Niepubliczne Przedszkole Fiku Miku Biała Podlaska
film / zdjęcie: Małgorzata Mieńko

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *