Policjanci poszukują 19-letniego Przemysława Siłucha

Policjanci poszukują 19-letniego Przemysława Siłucha, który w dniu 8 września około godziny 18:00 wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobyt zaginionego, prosimy kierować do dyżurnego Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Staromiejska 32 tel. (83) 371 82 10 lub nr alarmowy 997 najbliższej jednostki policji.

Policjanci z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim poszukują zaginionego :

Przemysław Siłuch 
ur. 08.01.1998 roku             
zam. Dołha 99    Rysopis:    wzrost  182 cm, , szczupła budowa ciała, oczy niebieskie, włosy ciemne krótkie, twarz owalna, uzębienie pełne, nos średni, waga około 80 kg. W chwili zaginięcia ubrany był  w koszulkę koloru granatowego, bluzę z kapturem koloru szarego, spodnie jeansowe niebieskie, buty sportowe ciemne,W dniu 08.09.2017r. ok godziny 18:00 mężczyzna wyszedł z domu i do tej pory nie powrócił do miejsca zamieszkania. Do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną,  a jego obecne miejsce pobytu nie jest znane.

Wszystkie osoby, które widziały zaginioną lub posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca jego pobytu proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w w Międzyrzecu Podlaskim, ul. Staromiejska 32 tel. (83) 371 82 10 lub nr alarmowy 997 najbliższej jednostki policji.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *