Kryminałki: Uderzył w jadące przed nim auto

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj przed godz. 14:00 w miejscowości Komarno. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem 35-latek najechał na tył jadącego przed nim auta. Po tym jednoślad uderzył w jadące z przeciwka volvo. W wyniku wypadku obrażeń ciała doznał kierujący i pasażerka motocykla. Apelujemy o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godziną 14:00 w miejscowości Komarno. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem, 35-letni mieszkaniec Białej Podlaskiej, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od jadącej przed nim skody i najechał na tył auta. Samochodem kierował 21-letni mieszkaniec gm. Supraśl. Po tym motocykl odbił się od auta, zderzając się czołowo z jadącym z przeciwka Volvo, którym kierowała 19-letnia mieszkanka Konstantynowa.

W wyniku zdarzenia kierowca jednośladu oraz jego pasażerka doznali obrażeń ciała. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Potwierdziło to przeprowadzone przez funkcjonariuszy badanie.

Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze. Przypominamy, że motocykliści  obok rowerzystów i pieszych to tzw. ”niechronieni uczestnicy ruchu drogowego”. Są oni najbardziej narażeni na tragiczne skutki zdarzeń drogowych.


materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *