Kryminałki: Kolejne oszustwa w internecie

Międzyrzec Podlaski: Skradziony pozostawiony w otwartym aucie telefon. // Biała Podlaska: Na szkodę warszawskiej firmy po uregulowaniu zapłaty za zamówiony sprzęt elektroniczny kontakt ze sprzedającym się urwał. // Międzyrzec Podlaski: Mieszkanka miasta zakupiła za pośrednictwem portalu OLX telefon. Niestety mimo wpłacenia pieniędzy sprzęt do dziś nie dotarł.

 

04.08.2017r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Radzyńska
Nieznany sprawca skradł, pozostawiony w niezabezpieczonym samochodzie osobowym, telefon marki Samsung Galaxy S5 Neo na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

10.07.2017r. BIAŁA PODLASKA, ul. Białka
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę jednej z warszawskich firm za pomocą strony „i-kokoszka.pl”. Nieznany sprawca po otrzymaniu zamówienia na sprzęt elektroniczny do komputerów przyjął za niego zapłatę, a następnie zaniechał wywiązania się z umowy.

24.08.2017r. MIĘDZYRZEC PODLASKI
Policjanci z Komisariatu Policji w Międzyrzecu Podlaskim powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Międzyrzeca Podlaskiego. Nieznany sprawca za pośrednictwem serwisu OLX, oferował do sprzedaży telefon komórkowy marki Huawei P8 LITE, przyjął za niego zapłatę, a następnie nie przesłał go kupującej, jak też do chwili obecnej nie zwrócił pieniędzy.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *