Reklama

Małaszewicze: Mobilność zawodowa uczniów i kadry szkół Reymonta za ponad pół miliona złotych

Zarząd Powiatu Bialskiego udzielił pełnomocnict związanych z realizacją projektu pod nazwą „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Związane jest to z zatwierdzeniem do realizacji z listy rezerwowej Programu Erasmus+, sektora Kształcenie i szkolenia zawodowe wniosku o tytule „Europejskie praktyki drogą do sukcesu zawodowego” w Zespole Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach.

 

Projekt załapał się na liście rezerwowej na tyle wysokim miejscu, że po rozliczeniu kosztów projektów z listy podstawowej, z oszczędności, udało się uzyskać dofinansowanie także dla Małaszewicz. Pieniądze pochodzą z projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”, finansowanego z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Aby projekt mógł zostać przeprowadzony niezbędne jest wydanie dyrektorowi Zespołu Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach – Robertowi Wieczorkowi (zdj. poniżej) pełnomocnictwa do podpisania umowy na realizację ww. przedsięwzięcia. Pełnomocnictwo upoważnia dyrektora szkoły do podpisywania dokumentacji projektu oraz wniosku o dofinansowanie, zawarcia, wykonania i rozliczenia umowy finansowej, w tym do dysponowania środkami finansowymi przyznanymi na realizację projektu zgodnie z warunkami umowy i do pełnej kwoty określonej w umowie.


Realizacja projektu rozpocznie się już 1 września 2017 i potrwa do 31 sierpnia 2018 roku. Koszt przedsięwzięcia to kowta około 560 tys. zł.

13 mln 806 tys zł – zgodnie z ostatnią aktualizacją budżetu na 2017 rok wynosi koszt funkcjonowania wszystkich szkół zawodowych prowadzonych przez Powiat Bialski.

 

 

materiał: Powiat Bialski
temat: Powiat Bialski / Zespół Szkół im. Wł. St. Reymonta w Małaszewiczach / Terespol gmina
grafika: arch. radiobiper.info
tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

 

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama