Reklama

Kryminałki: Amator złotych zegarków w Międzyrzecu Podlaskim

Rakowiska: Włamanie do blaszanego garażu przy ul. Granicznej. // Stare Buczyce: Włamanie do Toyoty i kradzież kanistra z 20 litrami benzyny. // Międzyrzec Podlaski: Kradzież złotego zegarka z witryny wystawowej. // Biała Podlaska: Mieszkanka miasta oszukana przez sprzedającego instrumenty muzyczne. Zobowiązywał do dokonania przedpłat a po pewnym czasie, ulotnił się. // Wólka Dobryńska: 32 latek z Zalesia podejrzany o kradzież laptopa.

 

07.08.2017r RAKOWISKA, ul. Graniczna
Nieznany sprawca dokonał kradzieży z włamaniem do wolnostojącego blaszanego garażu, skąd skradł cztery metalowe krzesła ogrodowe oraz grabie na szkodę mieszkańca Białej Podlaskiej.

09.08.2017r STARE BUCZYCE
Nieznany sprawca włamał się do samochodu osobowego marki Toyota, gdzie z bagażnika skradł karnister z 20 litrami benzyny, na szkodę mieszkańca gm. Janów Podlaski.

10.08.2017r MIĘDZYRZEC PODLASKI,
Nieznany sprawca podczas oglądania wyjętego z witryny wystawowej złotego zegarka GENEVE, wykorzystując jej nieuwagę pracownicy sklepu skradł oglądany zegarek, na szkodę mieszkańca Radzynia Podlaskiego.

08.08.2017r. BIAŁA PODLASKA
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki gminy Biała Podlaska.
Nieznany sprawca wprowadził ją w błąd, co do zamiaru zakupu oferowanych przez pokrzywdzoną do sprzedaży instrumentów muzycznych. Zobowiązał pokrzywdzoną do dokonania wpłaty, które miały być niezbędne do zrealizowania transakcji kupna instrumentów. Po dokonaniu tej wpłaty zażądał dalszych wpłat na poczet innych niezbędnych opłat. Po tym zerwał kontakt ze zgłaszającą.

10.08.2017r. WÓLKA DOBRYŃSKA
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego KP Terespol ustalili sprawcę kradzieży laptopa marki Lenovo, zaistniałej w lipcu br. na szkodę mieszkańca gminy Terespol. O dokonanie w/w przestępstwa podejrzany jest 32-letni mieszkaniec gm. Zalesie.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama