Reklama

90 lat OSP Stołpno w Międzyrzecu Podlaskim (zaproszenie)

Ochotnicza Straż Pożarna „Stołpno” w tym roku obchodzi 90-lecie istnienia. Obecni Strażacy Ochotnicy chcą w szczególny sposób uczcić poświęcenie pokoleń strażaków, którzy pomagali mieszkańcom miasta i swoją postawą zachęcali do nieustannego rozwoju. Głównym założeniem jest dotarcie w tym szczególnym dniu do lokalnej społeczności i zrzeszenie istniejących w mieście oraz okolicach organizacji pożytku publicznego.

 

26 sierpnia 2017 roku wyruszy uroczysty, strażacki pochód na Plac Jana Pawła II. OSP Stołpno nie chce skupiać się jedynie na własnym stowarzyszeniu. Organizatorom zależy bowiem na podkreśleniu w tym dniu działania wszystkich okolicznych organizacji, dlatego zaprosili je do rozstawienia swoich stoisk w centrum miasta i otwarcia się na mieszkańców. To najlepszy sposób poznania potrzeb międzyrzeczan oraz zaprezentowania się mieszkańcom.

Liczymy, iż dzięki temu wydarzeniu zacieśnimy nasze więzi i stworzymy podwaliny pod przyszłą współpracę. – mówią druhny i druhowie z OSP Stołpno i dodają:
W myśl naszego motto: „od 24 października 1927 roku Bogu na chwałę, ludziom na ratunek!” oraz hasła przewodniego zbliżającego się wydarzenia: „Łączy nas działanie” mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy w tym szczególnym dniu i zapracujemy wspólnie na nowe, wspaniałe wspomnienia 🙂

 

materiał: Ochotnicza Straż Pożarna „Stołpno” w Międzyrzecu Podlaskim
temat: OSP Stołpno / Międzyrzec Podlaski miasto
plakat: OSP Stołpno
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

 

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama