Kryminałki: Melina u 41-latki z ul. Warszawskiej w Międzyrzecu

Koroszczyn: Białorusin okradziony z telefonu komórkowego. // Janów Podlaski: Mieszkanka miejscowości oszukana na portalu Allego.pl. Zapłaciła za sukienkę która do dziś do niej nie dotarła. // Międzyrzec Podlaski: 41 latka rozlewała alkohol niewiadomego pochodzenia. Znaleziono też u niej papierosy bez akcyzy i tytoń.

 

05.08.2017r KOROSZCZYN, ul. Graniczna
Nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego m-ki Samsung Galaxy A5 2016, koloru czarnego na szkodę Obywatela Białorusi.

01.06.2017r JANÓW PODLASKI, ul. Bandosa
Policjanci powiadomieni zostali o oszustwie na szkodę mieszkanki Janowa Podlaskiego. Nieznany sprawca na portalu aukcyjnym Allegro.pl, oferował sukienkę m-ki Lou. Pomimo otrzymania zapłaty, nie przesłał pokrzywdzonej zamówionego towaru.

08.08.2017r. MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Warszawska
Na podstawie informacji własnej policjanci z Komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim ustalili, że 41-letnia mieszkanka Międzyrzeca Podlaskiego rozlewała alkohol niewiadomego pochodzenia. W toku przeszukania ujawniono i zabezpieczono łącznie około 4 litry alkoholu. Ponadto zatrzymano wyroby tytoniowe w ilości 49 paczek papierosów bez polskich znaków skarbowych akcyzy oraz 3,4 kg krajanki tytoniowej.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: st. asp. Barbara Salczyńska-Pyrchla rzecznik KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *