Lekko jesz, lekko żyjesz w Serpelicach – turnusy!!! (film)

Już od września 2017r., zapraszamy do skorzystania z 10-dniowych turnusów odchudzających „LEKKO JESZ, LEKKO ŻYJESZ”, które odbędą się w Ośrodku Wypoczynkowym „Partner” w Serpelicach, woj mazowieckie. Dziś opis i film reklamowy. Więcej informacji na stronach Asai i Partner Turuta już niebawem!!

Serpelice to piękna, malownicza miejscowość położona nad Bugiem, na terenie Parku Krajobrazowego „Podlaski Przełom Bugu”. Zaletą tej miejscowości jest specyficzny mikroklimat o charakterze leczniczym. Nieskażona przyroda, liczne wąwozy i lasy sosnowe stwarzają bardzo korzystne warunki do wypoczynku, relaksu i dobrego samopoczucia.

Program turnusów został opracowany przez zespół specjalistów, z dziedziny dietetyki, sportu, fizjoterapii i rehabilitacji. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do osób, które chciałyby poprawić stan swojego zdrowia i zrzucić mądrze zbędne kilogramy. Ponadto, oferujemy Państwu najnowszą wiedzę na temat prawidłowego odżywiania i właściwej aktywności fizycznej.

Turnusy opracowali:
dr inż. Angelika Dadej – dietetyk, specjalista ds. żywności i żywienia i Michał Dadej – trener personalny, dietetyk z Poradni Dietetyczno – Zdrowotnej ASAI, ul. Warszawska 4/6, Biała Podlaska
www.dietetyk-asai.pl
przy współpracy z Ośrodkiem Wczasowym “Partner” Turuta, Serpelice 122, 08-221 Hołowczyce, woj. mazowieckie.

materiał: Radiobiper Łosice
temat: Poradnia Dietetyczno – Zdrowotna ASAI / Ośrodek Wczasowy “Partner” Turuta
film: Małgorzata Mieńko
grafika: Poradnia Dietetyczno – Zdrowotna ASAI
tekst i opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *