Reklama

Czosnówka: Krajowy Fundusz Szkoleniowy – jak z niego skorzystać?

27 czerwca w „Dworku Jolanta” w Czosnówce koło Białej Podlaskiej odbyła się konferencja informująco-promującą pt. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy oraz Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020″. Organizatorem tego spotkania był Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Filia w Białej Podlaskiej oraz Wydział Realizacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie.

Celem konferencji było przybliżenie działań w zakresie KFS (a w szczególności zapoznanie z procedurą ubiegania się o środki z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego PUP w Białej Podlaskiej) oraz PO WER (działania WUP wspierające rynek pracy w województwie lubelskim).

Uczestnikami spotkania byli pracodawcy i przedsiębiorcy z miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego, przedstawiciele instytucji rynku pracy, samorządowych i oświatowych oraz organizacji pozarządowych. Spotkanie cieszyło się powodzeniem, o czym świadczy liczba osób biorących udział w konferencji oraz dyskusje podczas jej trwania.

Konferencję, swoją obecnością, zaszczyli m.in.: Wicedyrektor ds. Rynku Pracy WUP w Lublinie – Kazimierz Stocki, Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego – Mariusz Kiczyński.


materiał: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Filia w Białej Podlaskiej
tekst: wuplublin.praca.gov.pl
zdjecia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama