Reklama

Czosnówka: Krajowy Fundusz Szkoleniowy – jak z niego skorzystać?

27 czerwca w „Dworku Jolanta” w Czosnówce koło Białej Podlaskiej odbyła się konferencja informująco-promującą pt. „Krajowy Fundusz Szkoleniowy oraz Program Operacyjny Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020″. Organizatorem tego spotkania był Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Filia w Białej Podlaskiej oraz Wydział Realizacji Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie.

Celem konferencji było przybliżenie działań w zakresie KFS (a w szczególności zapoznanie z procedurą ubiegania się o środki z rezerwy Krajowego Funduszu Szkoleniowego PUP w Białej Podlaskiej) oraz PO WER (działania WUP wspierające rynek pracy w województwie lubelskim).

Uczestnikami spotkania byli pracodawcy i przedsiębiorcy z miasta Biała Podlaska i powiatu bialskiego, przedstawiciele instytucji rynku pracy, samorządowych i oświatowych oraz organizacji pozarządowych. Spotkanie cieszyło się powodzeniem, o czym świadczy liczba osób biorących udział w konferencji oraz dyskusje podczas jej trwania.

Konferencję, swoją obecnością, zaszczyli m.in.: Wicedyrektor ds. Rynku Pracy WUP w Lublinie – Kazimierz Stocki, Przewodniczący Rady Powiatu Bialskiego – Mariusz Kiczyński.


materiał: Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie Filia w Białej Podlaskiej
tekst: wuplublin.praca.gov.pl
zdjecia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Zobacz podobne artykuły

Reklama

Reklama

Reklama

Popularne tematy

Reklama

Popularne tagi

Może cię również zainteresować

Brak prądu w dniach 16 – 20 grudnia

W nadchodzącym tygodniu wyłączenia energii planowane są w Białej Podlaskiej: ul. Zagrodowa i Sielczyk. Międzyrzecu Podlaskim: ul. Zahajkowska, Okólna, Kolejowa oraz w Łosicach: ul. Siedlecka i Terespolu, ul. Kraszewskiego. Braki prądu spodziewane są również w Wisznicach, Konstantynowie, Hannie i Sławatyczach. Z brakiem dostaw energii borykać się też będą mieszkańcy: Bezwoli, Rogoźnicy, Grabanowa, Klonownicy, Huszczy, Zabłocia, Jabłecznej, Kopytnika, Wólki Plebańskiej, Woli Dubowskiej i kilkudziesięciu innych miejscowości.

Czytaj więcej »

Wieści z Unii: Odbudowując utraconą więź z naturą

Tym razem, to najmłodsi zdominowali debatę na Widoku! O naturalnym, dziecięcym pragnieniu odkrywania przyrody i otaczającego nas świata rozmawiali zaproszeni goście – Cecylia Malik, Tomasz Samojlik i Adam Wajrak. Wspólnie z dziećmi dyskutowaliśmy o utraconej więzi z naturą, którą musimy wspólnie odbudować. Jednym z proponowanych sposobów były książki i komiksy naszych prelegentów, które są dedykowane najmłodszym odbiorcom. Publikacje te uczą i pokazują w ciekawy sposób, jak poprzez zabawę dzieci mogą poczuć głęboką relację z przyrodą.

Czytaj więcej »

Reklama