Piszczac: Plaża Kubiki w Chotyłowie już otwarta!!! (galeria)

Już jest!! Już można!! Lato czas zacząć!!! A gdzie najlepiej? Na plaży w Chotyłowie. Popularne Kubiki już ruszyły!! Ciepła, czysta woda. Piasek. Parasole. Dziewczyny w bikini. Chłopaki jako ratownicy. Dzieciaki uśmiechnięte od ucha do ucha. Nic tylko pluskać się, pływać i opalać! Oby tylko pogoda była!! Plaża Kubiki zaprasza!!!

Oficjalne otwarcie Kubików miało miejsce w niedzielę, 9 lipca. Od tego dnia już oficjalnie Plaża Kubiki w Chotyłowie zaprasza na sezon letni właśnie tu. Pierwszy plusk miał miejsce równo w południe. Tego dnia rozegrano turniej piłki plażowej i piłki nożnej o Puchar Kubików. Zabawy na plaży prowadził Wodzirej Fantomasz. Do tego rozrywka z Dance & Fun – zumba i dyskoteka pod gołym niebem z Zespołem Rewers.

Dodatkowo: plac zabaw, dmuchańce, rowery wodne, kajaki, opieka ratownika, pełna gastronomia, bar „szaszłykowy dwór”, lody włoskie, zimne piwo. Parking bezpłatny! Dzieci wstęp wolny! Dorośli wstęp 5 zł!! Honorowy patronat nad otwarciem plaży objął: Wójt Gminy Piszczac Kamil Korzuchowski, Sołectwo Chotyłów Ewa Lipowiecka.

Uwaga!! To nie jest tak, że dobra zabawa, fajna muza, uśmiechy, piękne dziewczyny, przystojni chłopacy tylko tego jednego dnia. O nie!! Nie wierzysz? Zajedź sam czy sama i sprawdź!! A najlepiej wspólnie razem ze znajomymi!!!!

Stroju nie zapomnijcie i kąpielówek. Całą resztę znajdziecie już na Plaży Kubiki!

Poleca – Radiobiper.


materiał: Radiobiper Piszczac
temat: Plaża Kubiki Stal-Max Andrzej Piotrowski / Piszczac gmina
tekst: Leszek Niedaleki
zdjęcia i opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *