Reklama

II edycja Charytatywnego Pokazu Mody „Witajcie w naszej bajce” (galeria)

W dniu 28.05.2017 r. w Restauracji Skala odbyła się już II edycja Charytatywnego Pokazu Mody, tym razem pod nazwą „Witajcie w naszej bajce” organizowanym przez Komitet Społeczny Bialska Strefa Kobiecego Komfortu oraz Stowarzyszenie Klub Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych z Janowa Lubelskiego. Pokaz mody to impreza charytatywna mająca na celu zebranie pomocy finansowej na szczytny cel charytatywny a także uświadomienie i otworzenie ludzi na problemy innych, którzy na co dzień borykają się z wyzwaniami zdrowotnymi.

W tej edycji wsparcie otrzymała Ewa, młoda dziewczyna z Białej Podlaskiej z paraliżem czterokończynowym. Udało zebrać się niebagatelną sumę pieniężną w wysokości 8460 zł. Kwota pochodzi z licytacji produktów i usług, ze stolika z rzeczami, które można było kupić w trakcie pokazu, od sponsorów i prywatnych osób, które wsparły finansowo Ewę. Organizatorzy pokazu podkreślali ogromne wsparcie sponsorów i partnerów. Wiemy od Ewy, że otrzymane pieniądze przeznaczy na rehabilitację i sprzęt do rehabilitacji, który jest niezbędny, aczkolwiek bardzo kosztowny.

Podczas wydarzenia odbył się również pokaz strojów dziecięcych, uszytych przez lokalną firmę Bialcon.Część modeli pochodzi z bialconowskiej produkcji w ramach marki Rabarbar, część została uszyta w ramach akcji „od nas” przez wolontariuszki, które charytatywnie szyją ubrania dzieciom z bialskich i okolicznych szkół podstawowych. W drugim wyjściu przenieśliśmy się w świat marzeń dziecięcych i mogliśmy podziwiać dzieci w strojach bajkowych z wypożyczalni strojów karnawałowych BAJKA w Białej Podlaskiej.

Dodatkowo organizatorzy i partnerzy pokazu przygotowali dla zaproszonych gości atrakcje kulturalne w postaci tańca towarzyskiego klasy mistrzowskiej oraz najbardziej wyczekiwanej atrakcji wieczoru – koncertu znakomitego polskiego muzyka Krzysztofa Antkowiaka, który zaprezentował swój aktualny wysmakowany repertuar,sprawiając przyjemność zebranym gościom.Krzysztof podsumował swój występ, jakże znanym nam wszystkim utworem „Zakazany owoc”. Przypomnijmy, że płyta z tym utworem zdobyła certyfikat złotej płyty. Zakończenie imprezy uświetnił bankiet.


materiał: Stowarzyszenie Klub Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych
tekst : Anna Stolarczuk
zdjęcia opracowanie: Gwalbert Krzewicki

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Czytaj więcej o:

Reklama

Reklama

Zobacz podobne artykuły

Reklama