Reklama

Turniej piłkarski służb mundurowych i samorządowców (zaproszenie)

10 czerwca 2017 roku na boisku Orlik w Piszczacu odbędzie się Turniej Służb Mundurowych i Instytucji Samorządowych organizowany przez Gminne Centrum Kultury i Sportu w Piszczacu o puchar Wójta Gminy Piszczac Kamila Kożuchowskiego. Początek rywalizacji o godzinie 14:00. Szczególnie do udziału zachęcamy pracowników służb mundurowych, instytucje samorządowe oraz OSP .

Zgłoszenia drużyn (imię, nazwisko, rok urodzenia i nazwa teamu) do turnieju piłkarskiego przyjmowane są do dnia 07.06.2017r. telefonicznie 501 266 672 lub 577 067 783 lub poprzez email [email protected] Organizator jednocześnie zastrzega sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia listy zgłoszeń.

W turnieju mogą grac wyłącznie zawodnicy od 16 roku życia. W turnieju piłkarskim nie obowiązuje wpisowe. Zgłoszona drużyna do 10 zawodników wystawia na mecz 6 zawodników w polu w tym bramkarz. W zgłoszonych ekipach na parkiecie może grać maksymalnie 2 zawodników w występujących w ligach piłkarskich. Mecze będą trwały po 15 minut każdy. Regulamin turnieju i formularz zgłoszenia dostępny na www.piszczac.pl


materiał: Piszczac gmina
tekst zdjęcia: GCKiS Łukasz Węda
opracowanie: Gwalbert Krzewicki Radiobiper

Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się ze znajomymi:

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Wyślij tweeta
Share on email
Wyślij e-mailem

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Czytaj więcej o:

Reklama

Artykuł sponsorowany >>

Reklama

Zobacz więcej z tych samych kategorii

Reklama