Kryminałki: U syna na urodzinach – pobity podczas imprezy

Międzyrzec Podlaski: Pobicie mężczyzny na imprezie urodzinowej swojego syna. // Biała Podlaska: Wyłamanie zamka przy kontenerze i kradzież ośmiu butli z gazem. // Międzyrzec Podlaski: Z niezabezpieczonego garażu przy ul. Okólnej złodziej ukradł cykliniarkę. // Biała Podlaska: Kradzież sześciu metalowych drzwi z jednego z budynków na terenie bialskiego lotniska.

 

08 kwietnia 2017r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Okólna
Wczoraj powiadomiono międzyrzecki komisariat, że mieszkaniec Międzyrzeca Podlaskiego został pobity w trakcie imprezy urodzinowej swojego syna. Trzech nieustalonych do chwili obecnej sprawców dokonało pobicia zgłaszającego w ten sposób, że dwóch z nich trzymało pokrzywdzonego z tyłu za ręce, a trzeci uderzył go pięścią w nos. W wyniku pobicia pokrzywdzony doznał zasinienia okolicy nosa i ogólnych potłuczeń głowy.

10 maja 2017r., GMINA BIAŁA PODLASKA
Nieznany sprawca wyłamał kłódkę zabezpieczającą kontener, a następnie z jego wnętrza ukradł osiem butli z gazem o łącznej wartości 800 złotych, na szkodę jednej z bialskich firm.

01 czerwca 2013r., MIĘDZYRZEC PODLASKI, ul. Okólna
Wczoraj międzyrzecki komisariat został powiadomiony przez 52-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, że nieznany mu sprawca, z jego niezabezpieczonego garażu, ukradł cykliniarkę do szlifowania parkietu o wartości 3.000 złotych.

28 kwietnia 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Łomaska
W okresie od 28 kwietnia 2017r. do 11 maja 2017r., nieznany sprawca, z jednego z budynków znajdujących się na terenie lotniska, ukradł sześć sztuk metalowych drzwi o łącznej wartości 6.000 złotych.

 

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *