Kryminałki: Konopie indyjskie na plantacji w Rogoźniczce

Biała Podlaska: Włamanie na konto bankowe mieszkanki ul. Orzechowej. Przelew 1.400 zł. // Biała Podlaska: Mieszkaniec ul. Janowskiej oszukany na portalu OLX.pl . Zapłacił prawie 280 zł za telefon. Telefonu jednak do dziś nie zobaczył. // Szymanowo: Mieszkaniec miejscowości zgłosił oszustwo na portalu Allegro.pl . Zapłacił ponad 1.100 zł za telefon który do dziś dnia nie otrzymał. // Biała Podlaska: Uszkodzony Citroen C3 przy ul. Królowej Jadwigi. // Rogoźniczka: Konopie indyjskie w pomieszczeniach i na leśnej polanie. Plantacja należała do 22 latka. // Biała Podlaska: Podróbki Chanel i Louis Vuitton do obrotu jako oryginały wprwadzała mieszkanka gminy Biała Podlaska.

 


10 maja 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Orzechowa
Nieznany sprawca włamał się na konto bankowe należące do mieszkanki Białej Podlaskiej w ten sposób, że w nieustalony sposób pokonał zabezpieczenie logowania do profilu internetowego, a następnie wykonał nieuprawniony przelew środków pieniężnych w kwocie 1.400 złotych.

10 maja 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Janowska
Wczoraj bialska komenda została powiadomiona przez mieszkańca Białej Podlaskiej, że oszukano go na portalu internetowym OLX.pl. Nieznany sprawca wystawił na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki SAMSUNG GALAXY J5, który pokrzywdzony kupił za kwotę 279 złotych. Pomimo przelania środków pieniężnych na rachunek bankowy sprzedającego, zgłaszający nie otrzymał zakupionego urządzenia.

10 maja 2017r., SZYMANOWO
Wczoraj mieszkaniec gminy Łomazy powiadomił bialską komendę, że oszukano go na portalu aukcyjny Allegro.pl. Sprawca podający się za mieszkańca Bolesławca wystawił na tym portalu na sprzedaż telefon komórkowy marki SAMSUNG GALAXY S7, za który kupujący zapłacił 1.125 złotych. Pomimo przelania pieniędzy na konto sprzedającego, zgłaszający nie otrzymał zakupionego telefonu.

10 maja 2017r., BIAŁA PODLASKA, ul. Królowej Jadwigi
Nieustalony do chwili obecnej sprawca dwukrotnie uderzając w przednią szybę samochodu osobowego marki CITROEN C3, dokonał jej uszkodzenia, powodując powstanie strat w wysokości 1.550 złotych, na szkodę mieszkanki Białej Podlaskiej.

10 maja 2017r., ROGOŹNICZKA
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej na podstawie informacji operacyjnych zatrzymali 22-latka z Międzyrzeca Podlaskiego, który w miejscu zamieszkania oraz na polanie leśnej posiadał plantację konopi indyjskich. W toku przeszukania pomieszczeń mieszkalnych ujawniono i zabezpieczono 28 roślin konopi, natomiast na polanie leśnej policjanci znaleźli i zabezpieczyli 8 roślin konopi. Mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

10 maja 2017r., BIAŁA PODLASKA
Policjanci Wydziału do walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej wspólnie z funkcjonariuszami Lubelskiego Urzędu Celno – Skarbowego w Białej Podlaskiej ustalili, że mieszkanka gminy Biała Podlaska w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej wprowadza do obrotu towary oznaczone podrobionymi znakami towarowymi. W toku przeszukania miejsca prowadzenia działalności gospodarczej policjanci zabezpieczyli akcesoria GSM oznaczone podrobionymi znakami towarowymi firm CHANEL i LOUIS VUITTON.

 

materiał: Komenda Miejska Policji w Białej Podlaskiej
tekst: kom. Wojciech Lesiuk w.z. rzecznika KMP w Białej Podlaskiej
opracowanie: Leszek Niedaleki

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *